Etilo 4-fenilacetato PAGALBA?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ką tik gavau šį is iš šaltinio anapus tvenkinio. Perskaičiau keletą pranešimų šiame forume, erowid ir t. t. dėl BMK>P2P ir bandau patvirtinti šio produkto naudingumą prieš mano šukavimą su juo. toliau pateikiamoje informacijoje parodyta visa informacija, kurios gali prireikti ilgai su pavaizduotais vizualiniais vertinimais, taip pat. patvirtinti vizualinį patvirtinimą ompounds.

Mano tikslai yra paprasti. Sintetinti pakankamai P2P antrajam ketvirčiui, tuo pat metu tenkinant savo smalsumą į organinės chemijos sritį, kartu užtikrinant vertingą įgūdžių rinkinį.

Ką tik gavau tai iš šaltinio kitoje tvenkinio pusėje. Perskaičiau daug straipsnių ir forumų apie BMK>P2P ir norėčiau paprašyti pagalbos dėl CAS# 718-08-1.

Bandau patvirtinti šio produkto naudingumą prieš pradėdamas su juo dulkintis.
Užsisakiau BMK glicidato "miltelių pavidalo versiją", tačiau mano žinios yra ribotos, kol toliau gilinu savo organinės chemijos žinias. Praneškite man, jei bus pateikta papildomos informacijos.

Išsami informacija apie produktą / specifikacijos:

Produktas: Etil-3-okso-4-fenilbutanoatas

CAS#: 718-08-1

Pastebėjimai - vanilės spalvos ir sunkiai apibūdinamo, bet ne nemalonaus kvapo. Tačiau atrodo, kad jis gali būti pribloškiantis, jei pateksite į jo miltelių "debesį". Junginys yra rūgštus.

Klausimai:

1. Ar yra kas nors, ką turėčiau žinoti apie šį produktą? Sds, kuris buvo labai neišsamus.

2. Ar šis junginys yra tai, ko reikia norint pereiti prie P2P? Jei taip, ar kas nors galėtų nurodyti man reikiamą metodą?

Mano tikslai yra paprasti. Esu pradedantis chemikas, kuris privalo ir yra pasiryžęs mokytis. Aš pasiruošiau didžiąją metų dalį, surinkdamas visus reagentus, stiklinius indus ir t. t., ir sėkmingai praktikuoju įvairius sintezatorius dėka kolektyvinių forumų / informacijos, kurią man suteikė žmonės, turintys daug daugiau žinių nei tai, ką tikiuosi turėti vieną dieną.

Mano tikslas - sintetinti pakankamai P2P antrajam ketvirčiui, patenkinti savo smalsumą organinės chemijos srityje ir kartu papildyti savo portfelį naudingais įgūdžiais.

Iš anksto dėkoju.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 485
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 462
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 485
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 454

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pagal CAS numerį turite skystį, nuotraukoje - sausą medžiagą. Būtų puiku tiksliai žinoti, kokią medžiagą turite.

Glicidatų atveju hidrolizė rūgštyje iki p2p (dar vadinamo BMK arba fenilacetonu)
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Būtent tai yra mano problema. Bylą radau tiesiogiai iš ją pateikusio pardavėjo ir taip pat pamaniau, kad keista gauti miltelius, kai CAS nurodyta, kad jie skysti. Tačiau aš paleidau maždaug 300 gramų ir jie visi išėjo gėlių kvapo ir tamsiai geltonai oranžinio skysčio po hidrolizės. Akivaizdu, kad plaunant sūrymu kelis kartus, kad pH būtų neutralus, jų spalva tampa šviesesnė. Jaučiuosi taip, lyg P2P būtų mano galutinis produktas, bet prisiekiu, kad nėra taip sunku tiesiog duoti tai, ką užsisakiau, ir visada prieš tai atlieku namų darbus. Tiesiog bandau suprasti, kodėl tai sunku. Aš net paprašiau miltelių bmk-glicidato, nurodydamas CAS# prieš užsakymą. Taigi pamatysime.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tiesiog dabartinės situacijos atnaujinimas visiems, kam įdomu. Mano turimas šūdas iš tiesų gamina P2P. Glicidato druskų konversiją į fenilacetoną paleidau jau kelis kartus ir gavau tuos pačius rezultatus. Vadovavausi G.Pattono metodu.

Šiandien paskelbsiu savo procedūros nuotraukas, kad galėčiau parodyti visiems, kurie domisi.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Sveiki, stim2023, ar jūsų išeiga atitiko G.Pattono metodo išeigą? Taip pat ar sintezės metu susidūrėte su kokiomis nors problemomis ar netikėtais rezultatais?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Sveikinu su sėkminga sinteze, nekantriai laukiu jūsų nuotraukų
 
Top