1 D LSD sintezė?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ar kas nors gali pateikti, kaip gaminamas 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kas tai yra 1N acilas (1P, 1A, 1CP) žinau. Paprastai N acilinimas turėtų būti atliekamas pirmtakui (yra tikimybė, kad acilinimas bus paskutinis etapas), todėl iš to paties LSD galima pagaminti visų rūšių, priklausomai nuo to, koks acilchloridas yra po ranka. Propionilas yra populiarus ir lengvai įsigyjamas.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Įdomu, koks būtų poveikis, jei grandinė būtų ilga, o aš dabar turiu klastingą apreiškimą, kurio čia nepapasakosiu, bet myristoilo chloridą lengva pagaminti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamidas, endogeninis transmiteris, yra arachidono rūgšties amidas.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
nors idėja turi tam tikrą stabilumo laipsnį, pirmiausia iškils keletas problemų, pirmoji - faktinis molekulės kūrimas bus labai ilgas ir neefektyvus procesas, steriniai trukdžiai ir visa kita, antrasis dalykas - po tam tikro kiekio angliavandenilių, pridėtų prie amidų uodegos, molekulė taps per daug nepolinė ir negalės sklisti per smegenų kraujospūdžio barjerą, manau, kad maždaug po 4 ar 5 anglies, taigi 1h-lsd, tada ji taps ne psichoaktyvi.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Norėčiau, kad visi galėtų taip atsakinėti. ar esate profesorius? (gana dažnai vadinu žmones ekspertais, bet profesoriau, jūs gavote retą komplimentą). Tiesą sakant, niekada nepagalvojau, kad visa molekulinė sąranka yra tam, kad praeitų BBB, žinodamas, kad tai yra prodrug, galėjau lažintis, kad jis hidrolizuojamas tam, kad tai padarytų. Arachidono rūgštis eina savo keliu, o LSD aš nesigilinu į šią amžinai žavinčią fiziologiją, štai kaip mano samprotavimai eina ir aš skaitysiu. Biokonjugatai savaip šaunūs, todėl ne gėda, ką parašiau žinodamas, kad dozė didėja, nes acilo yra daugiau. Arachidono rūgštis yra mano nusivylimas ir tikiuosi, kad bent viena kolba išgyveno masinį mano chemijos kolekcijos sunaikinimą (brangi, nes "privertė" DEA man jas grąžinti, bet tėvai sunaikino). Turėsiu 50 g, jei pasiseks, turiu seną susižavėjimą šiais riebalais, kurių net negaliu nupiešti struktūros (dabar man gėda, nes prisistatau kaip biochemikas). Sintetininkas manyje žino, kad aš neįdiegsiu praktiškai ir taip atrodo, kad tai daug darbo. Ačiū, kad įnešėte šviesos į thid ir už stimulą ieškoti daugiau. Nuoširdžiausi linkėjimai!
 
Top