Question Miért termesztik és importálják a sok füvet más országokból? Miért nem termesztik a saját hazájukban?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mennyi a más országokból származó gaz? Miért nem termesztik és adják el maguknak az emberek? Tudom, hogy a kokain 2000 körül van kilónként, amit Európába szállítanak, jó pénzt hoz, és van értelme, hogy ez a körülményekhez vagy valamihez köthető.De Európában amúgy is lehet füvet termeszteni, akkor mennyi a mexikói és hasonló helyeken? Nincs hatalmas piaci részesedésük és miért van ez?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Mivel a nagy playera keze van rajta Spanyolországban olcsó és jó fű. Sok fiatal srácok termesztenek füvet és kell várni hosszú ideig, hogy 1kg, ahol el tudják adni 50lg havonta . Sokkal könnyebb és gyorsabb u készült sebesség mdma mmc vagy ott drogok. És jobb a pénz is rajta
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Miről van szó? 2 növény általában egyenlő 1 kg gyomnövénnyel, és ha a saját magokat 1$-5$-ért kapod, a biztonságos megőrzés és a szállítás és az ilyenek minden gondja nélkül.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
2 növény NEM 1kg én 4 növénnyel és fél év folyamatos munkával kicsit több mint 500g-ot kaptam.
 
  • Like
Reactions: vis

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Mert nem rendelkezünk a megfelelő időjárással. Spanyolországban mindig süt a nap, és összességében jobb az időjárás. Megnézhet videókat, amelyeken emberek napfényben és fényben termesztenek. Nagy a különbség.
 

fatique

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Törökországban a füvezésért nem jár nagy büntetés, de az illegális is, és a grammárak átlagosan 12-20 dollár között mozognak.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Az európai füvet vagy helyben termesztik, vagy hasis formájában importálják. Ibériában és az északi országokban hasist, Közép-Európában helyi hidrogént, a szláv országokban pedig egyfajta keveréket. Még nem láttam senkit, aki komolyan azt állította volna, hogy a mexikói füvet bármilyen számottevő mértékben használják.
 
Top