Question nagyon olcsó gyógyszerek előállítása

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Szia, meg tudod u mondani, hogy vannak-e valóban olcsó gyógyszerek a gyártásban, és hogyan kell főzni őket. Ezek inkább amfetamin vagy LSD vagy más drog ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mi a költségvetés és mi a cél?

az amfetamin olcsó, az LSD nem megvalósítható
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
A benzodiazepinekről azt hallottam, hogy olcsóak dózisonként. 1 menetben több ezer adagot szintetizálsz. de aztán a tabletták adagolása és préselése a szűk keresztmetszet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
olcsóbbnak kell lennie, mint a met vagy a mefedron, mert az én országomban a 4-MMC előállításához szükséges termékek drágák és nehezen hozzáférhetőek.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tudom, hogyan működik a 4-MMC, mert nagyon népszerű az országomban, de szeretnék valami olyasmit készíteni, mint az LSD vagy az MDMA.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Küldene nekem egy linket néhány fórumhoz erről?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Az A-PVP népszerűségre tett szert egyes piacokon. Ez az anyag egyszerű és olcsó szintézissel, nagyon erős hatással és alacsony adagolással rendelkezik. Nemrégiben készítettünk egy videoklipet ennek az anyagnak a szintéziséről, sokakat érdekelhet.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nem, csak másodkézből hallottam, hogy a dózishoz képest szörnyű hozamokat kapsz, itt nincs tudásom vagy tapasztalatom
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
tud valaki segíteni nekem... szükségem van egy kis segítségre, hogy hogyan sysnthesis 5CLADB és talán más kannabinoidok..... kérjük, hogy elérjen, szükségem van a segítségére!!!!
Köszönöm előre is
 
Top