Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Szívhatsz shattert egy hagyományos tálból?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nem, ez nem fog működni.

Talán ónfóliából egyfajta csövet alakíthatsz ki, és az alját felmelegítheted, vagy esetleg úgy csinálhatod, mint más drogoknál, és a szilánkot egy kis összehajtogatott alufóliába teszed.

A shatterhez általában egy dab rigre van szükséged.

Vagy készíts néhány ehetőt, vagy használj fóliát.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vagyis lehet, de nem igazán látod, hogy mit csinálsz. A tál olyan, mint egy buborék, amit a tetejét lefelé nyomott. Szívtam már crack szárból, kergettem a sárkányt, hot raileztem, de a helyes út;.
QgKXhdOlaQ

Egy vákuumszivattyús hidegcsapda bong. Aztán amikor elfogyott a szar, akkor a vizet beleöntöd egy poe serpenyőbe és elpárologtatod...Tada vészhelyzet stash
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Emlékeztet néhány hónappal ezelőttre, amikor be akartam tépni, és nem volt kéznél szilánk... és ránéztem a tina bongra, és láttam, hogy az a büdös, antik bong víz van benne.
Tudtam, hogy az ivás kizárt, mert majdnem öklendeztem a gondolatra. És akkor egy villanykörte pillanat. A fürdőszobai szekrénybe lesve észrevettem egy flott beöntős dobozt. A többit tudjátok,

Lol úgy éreztem, mintha negyed grammot injekcióztam volna be a régi időkben!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Már keverem fűvel és egy pulsar smokerrel..ez egy apró vape nem biztos, hogy milyen hőmérsékleten van, jól működik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem tudom, mit jelent a POTV, de ha füvet szívok, amit ritkán teszek mostanában, van egy egész herbe vaporizerem, ami nem
Worth A damn és van egy e-nail bong rig egy tekercs és pid. Ez elég sokoldalú. A vspe füvet én beállítom körülbelül 725-750f és a matek jó körülbelül 425 °f és a crack körülbelül 275 °f működik jól
 
Top