• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Valószínűleg korunk legtermékenyebb happeningje. HATALMAS GYÓGYSZERMINTA AJÁNDÉKOZÁS!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Üdvözlök mindenkit, akit el vagyok ragadtatva, hogy beszámolhatok erről a Csodálatos ajándékról! A következő módon működik;
  • Ha még nem tetted meg, töltsd le a Tor-t ( a play áruházból többféle változatot is beszerezhetsz).
  • Regisztrálj egy fiókra
  • Ha még nincs, szerezz egy kis Bitcoint vagy Monerót, és helyezd el a pénztárcádban. Csak egy dollár értékűre van szükséged, de hidd el, ha meglátod, milyen egyszerű, egyszerű és biztonságos ez, több kriptóra lesz szükséged.
  • Gyere vissza erre a szálra és kommentáld, hogy készen állsz, és ( hamarosan) milyen mintát szeretnél, és én írok egy letéti dokumentumot, amit használni fogunk az üzlet lezárásához. A költség 1 dollár lesz.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Készen állok
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sajnálom, hogy azt mondtam, hogy nem vagy alkalmas. Ezt azért feltételeztem, mert új eladói bannerrel rendelkezel, de a csatlakozásod dátuma augusztus 2. Tisztáznunk kell, hogy pontosan ki jogosult és ki nem. Mint említettem, jelenleg 4 ígéretes mintám van, de remélem, hogy 100 lesz az első. Rengetegen érdeklődtek, és éppen azt tisztázzuk, hogy pontosan mi számít mintának. Azt mondtam nekik, hogy "bármi is legyen a minta, de Heisenburgnak adod el, nem nekem"😆. Valószínűleg nekem kell majd eldöntenem, hogy mi számít mintának. Ez butaság, mert ők már tudják a számot, csak azt akarják, hogy találjam ki, és ha az ő érdekükben találom ki, még jobb.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Készen állok
 
Top