Kérem, segítsen nekem, az MDMA MDP2P előállításával kapcsolatban

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kipróbáltam néhány kisebb tesztdarabot. Mivel siettem, nem két napig, hanem 4 órán keresztül reagáltam a NaBH4-re. A teszteléshez 50 g MDP2P-olajat használtam, és végül csak 25 g MDMA-bázist kaptam, és ebből a 25 g MDMA-bázisból végül csak 4 g fehér port kaptam.
Néhány kérdéssel találkoztam, és szeretnék tanácsot kérni:
1. Ami a metilamin-metanol oldatot illeti, ezúttal rosszat használtam, mert 30%-os tisztaságú oldatot vettem. Használhatok-e 30%-os metilamin-metanol oldatot 1:1 arányban a 10%-os metilamin-metanol oldat helyettesítésére?
2. Mivel 30%-os tisztaságú metilamin-metanol oldatot használtam, miután befejeztem a NaBH4 reakciót, amikor sósavat használtam, a pH-értéket nem tudtam 10,5~11-re beállítani. Ez normális volt. Ebben az esetben csak 8L vizet és 8cc 33%-os HCL-t kell használnom 1kgMDP2P-hez, hogy a pH-értéket 10,5-re állítsam be, ahogyan a folyamatban szerepel?
3. Ezenkívül, amikor a jövőben ezt a lépést elvégzem, kihagyhatom a H2O-t és a sósavat, és használhatok sósavgázt a beállításokhoz?
4. Ha a skála a jövőben bővül, törölhetem-e a DCM által hozzáadott végső műveleteket? Mit fog ez érinteni? Mi a véleménye a skála bővítéséhez elvégezhető egyszerű lépésekről?
5. Végül, milyen oldószerrel oldható fel a sósavgázból kicsapódott MDMA*HCL fehér por és végezhető el az átkristályosítás?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
A nátrium-borohidrid viszonylag gyorsan bomlik metil-alkoholban. A metil-amin metanolban lévő oldatát metil-alkohollal hígíthatja. A redukciós reakció után a szabad bázisát szerves oldószerrel kell kivonnia, majd elpárologtatni az oldószert, és piszkos szabad bázist kap, nagyon kívánatos a szabad bázist vákuumban desztillálni a só kinyerése előtt. Hígítsuk a szabad bázist alkohollal, és hűtsük le, amennyire csak lehetséges, majd jó keverés mellett hidrogén-kloridgázt vezetünk 5-6 ph-ra.
 
Top