Pánik és seziure érzés a szubsztituált katinonok alatt

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Először is, nem élek vissza a stimulánsokkal, ez az 2 anyagról fog szólni a-PiHP és a NEP, ezek az én időzítéseim és adagolási részleteim, mindezek körülbelül 3 hónapos időtartamban vannak

Nincsenek komoly egészségügyi problémáim, vagy valami súlyos diagnózissal diagnosztizáltam, de apám cukorbetegségben halt meg.

személyesen a kratomot a DPH-t vagy a Chlopheniramine melate-ot tartalmazó köhögéssziruppal szedem, tudom, hogy furcsán hangzik a Kratom köhögéssziruppal való szedése, de az én országom így fogyasztja, a normál gyümölcssziruppal fejfájást és émelygést okoz nekem.

1. alkalommal a-PiHP 50 mg szájon át érezni az eufóriát

2. alkalommal a-PiHP 50 mg szájon át éreztem az eufóriát, majd újra adagolva kaptam egy kis kellemetlenséget, de nagyon enyhe, de minden alkalommal rosszabbodott.

3. alkalommal a NEP 50 mg szájon át és 30 mg végbélben csak először éreztem, és az újraadagolás még kellemetlenebb érzést keltett, mint az előző alkalommal.

4. alkalom, 5. alkalom, 6. alkalom mind két adaggal ment, de a 3. alkalom után egyáltalán nem volt eufória, csak ezek.
Tünetek
szorongás
pánikrohamok
olyan érzés, mintha rohamot kapnék
remegés
enyhe szívdobogás
enyhe hányinger
mellkasi szorítás (ritkán)
Fájó jobb váll , nem fájdalmas, olyan, mint amikor az ember súlyokkal él, és fájdalmas és fáradt.
ájulásérzés és olyan érzés, mintha megpördülne és összeesne, mint amikor a kevés alvás miatt bóbiskolna.


nem számít, hányszor próbálom meg, függetlenül a ROA-tól, nincs eufória, boldog érzés számomra, csak ezek a tünetek.

Tud erről valaki valamit?

Meg kellene próbálnom helyettesítő amfetaminokat, mint a 3-MMA? Megszabadulnék a problémáktól?

Utóirat: laikus vagyok, nem vegyész vagy bármi, ami a tudományhoz kapcsolódik.
P.S.2 az összes nem volt bunk, és nagyon megbízható eladótól származik.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Üdvözlések. A feltüntetett dózisok magasnak, sőt a NEP esetében nehéznek is tekinthetők. A Kratom használatát figyelembe véve előfordulhat némi kereszttolerancia, de nem hiszem, hogy ez olyan mértéket ér el, amihez ilyen dózisokat kell szedni. Tekintettel arra, hogy Ön megjegyezte, hogy nem él vissza stimulánsokkal. Próbálja meg csökkenteni az adagokat, és kezdje például 10-15 mg-mal.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
A dopaminerg stimulánsok köztudottan szorongást okoznak, a pirrovaleronok (mdpv,a-pihp,apvp stb.) még inkább. Őszintén szólva én azt javasolnám, hogy váltsunk más stimulánsokra.
 
Top