Az amfetamin előállításának legegyszerűbb módja

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mi valójában a legkezdőbb barátságos módja az amfetamin előállításának? A forrásokból, amelyeket ezen a fórumon kapok, azt hiszem, hogy a P2NP-vel történő szintézissel, igaz?

És mi a legegyszerűbb módja a P2NP előállításának (kis léptékben)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
A legegyszerűbb a higany-alumínium amalgámon keresztül. Nagyon egyszerű módszer és nagyfokú megismételhetőség. van egy videó a neten. Tudok tanítani )

A p2np esetében a legegyszerűbb módszer a Henry-féle kondenzáció. Én is tudom tanítani ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Nem biztos, hogy ilyen módon. Ha csak higanyt adunk a vízbe helyezett alumíniumhoz, az alumínium iszappá válik. A higanysót vízzel kell összekeverni, és oda kell tenni az alumíniumfóliát. Melegítés nélkül. Szobahőmérsékleten (20-25 Celsius fok, nem 42, mint Bangkokban). A fő ötlet az, hogy pontosan ellenálljon annak a pillanatnak, amikor az alumínium amalgámosodik, öblítse le tiszta vízzel és adjon hozzá propén keveréket a visszanyeréshez. Ezután már csak arra van idő, hogy a lombikot a vízzel teli tartályba vigyük, és imádkozzunk, hogy ez az egész rendszer ne baszódjon el.

Ha tényleg szükséged van egy tanácsadóra, javaslom, hogy menjünk beszélgetésekbe és beszéljük meg.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Persze, először UR-144-et akarok készíteni, aztán amfetamint.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Ez nem probléma. Kérdezzen, ha szükség van rá )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Néhány probléma, hogy megtalálja a higany-nitrát... valaki van ötlet, hol lehet megtalálni? Köszönöm!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Könnyű dolga van. Vásároljon higanyhőmérőt (például Kínában 1 dollár darabonként 10 tuk és 5 dollár a szállítás). Gyűjtsd ki belőle a higanyt. Adjunk salétromsavat a higanyhoz.
1 hőmérő higanyához 2 ml sav. Az amalgám előállításához 1 szintézishez 10 gramm propénből 1 ml oldat elegendő.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
A higany itt engedélyköteles, a cinóber viszont nem. Számos forrás van, ahol cinóbergyöngyöket, kristályokat stb. lehet vásárolni. Nem vagyok benne biztos, hogy a cinóberből mennyire nehéz higanyt előállítani.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Mi komolyan nem lehet orvosi hőmérőt vásárolni Kínában?

Megkaphatja a cinóberből, ha van elég belőle.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

A kérdésnek nincs értelme. Nincs különösebb különbség attól, hogy mitől higany-nitrátot kell készíteni. Bizonyos értelemben a dobás még kényelmesebb. Azt kell használni, ami rendelkezésre áll.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Elnézést, ha nem volt értelme, hogy így értettem:

Tegyük fel, hogy egy orvosi hőmérő körülbelül 50$-ba kerül, és mondjuk, hogy 100ml higanyt kapunk (igen, valószínűleg ez túl sok, de a példa kedvéért), ez több, mint amit akkor kapnánk, ha 50$-os kristályokat/gyöngyöket vásárolnánk, és így szereznénk higanyt?

Más szóval, költséghatékonyabb-e cinóberkristályokat/gyöngyöket vásárolni és onnan higanyt nyerni, mint orvosi hőmérőből higanyt nyerni.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Egy hőmérőben valószínűleg 200 (talán 500) milligramm higany van, vagy úgy. Kínában ez 1 dollárba kerül. Csak 1 dollárba.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
De ennél többre van szüksége, igaz? Ha magánszemélyként vásárol 100db hőmérőt, akkor gyanússá teszi magát.

De ha sok gyöngyöt és követ veszel (különösen nem higanyosat is), akkor csak ezoterikus idiótának tűnsz.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Mindenkit érdekel, hány hőmérőm van. Bízzanak bennem! Amíg nem kezdem el árulni őket magam))))

Kezdetnek 10 darab is elég )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A cinóberből viszonylag könnyen lehet tisztességes mennyiségű higanyt előállítani. Ha ez a fickó meg tudja csinálni stb ... 50 gramm kiindulási anyag, 8 gramm higany.
A cinóber megtalálható az Ebay-en. Közvetlenül a kínai hőmérők mellett :).
Hanyag vegyész, aki cinóberből higanyt készít.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Nem láttam értelmét annak, hogy több napon keresztül fahéjjal baszakodjunk, ha van hőmérő. Hadd kapja meg úgy, ahogy akarja.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Természetesen megkapja, amit akar. Csak ne döntsük el FELETTE, hogy mit akar, hanem pusztán adjunk neki tájékoztatást az alternatívákról. Nem kell baszakodni azzal, ami nem tetszik.
És egyébként miért nem teszel fel egy linket ezekhez a kínai higanyos hőmérőkhöz?
Itt van egy cinóberes.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

A lényeg, hogy minden higanyt tartalmazó terméket be kell jelenteni a vámhatóságnál. Ennyire egyszerű. Elég biztos, hogy találok egy hazai boltot, ahol megvásárolhatom, de még ők is engedélykötelesek. És mint mondtam, 10 hőmérő vásárlása elég gyanús, míg a cinóberkristályok vásárlása teljesen szabályozatlan.

Én is csak hipotetikusan kérdezem, de én inkább magam készíteném a higanyt, minthogy csak úgy kockáztassam, hogy lebukjak.
 
Top