Meth Panasz

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
A legtöbbet, ami kint van, már nem is szabadna metának nevezni. Ez szemét, és a legtöbb ember állításával ellentétben nem olcsóbb. Igen, egy uncia ára a piacon, amit én ismerek, 200 körül van, és tizenöt évvel ezelőtt egy golyó 250 volt. De tizenöt évvel ezelőtt egy ember kevesebb, mint tíz slukkot tudott bevenni egy tálból, aztán elkezdett baszakodni valamivel, aztán hirtelen 24 óra telt el, ami talán egy órának tűnt, és ezalatt az idő alatt nem is volt szükség újabb slukkra. Én és biztosan sokan mások is szívesen fizetnénk többet a minőségért. Miért nem használja ezt ki senki? Egyszerűen nem értem. És ahogy a publix szolgáltatás bejelentése.....a szarnak nem úgy kell kinéznie, mint a gigantikus szilánkok, és nem szabad törni / morzsolódni könnyen, nem szabad függőleges vonalakkal rendelkeznie. Ez egy vágott baromság. A szilánkoknak tejfehér diagnosztikai vonalaknak kellene lenniük, és nem egy kisgyerek karjának méretűnek. Ha egy kártya alatt összetörik, akkor szilánkosnak kell lennie, és képesnek kell lennie arra, hogy átrepüljön a szobán. Szóval kartell emberek kérem hozzák vissza a jó szart. Rengeteg ember szívesen fizetne érte.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Egyetértek Önnel
Ugyanez a probléma Dél-Afrikában,én csak 1-2 kereskedőtől vásárolok, akikről tudom, hogy nem árulnak szart. 90 százalékban a kristály szar.
Én csak üresnek hívom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Higgye el, az embereket átverik. A DEA szerint ez a "P2P METH" a legtisztább, legveszélyesebb metamfetamin, de idiótának kell lenni ahhoz, hogy ezt elhiggyük. Az efedrin analógjai teszik a D metet, és a P2P-ből a D,L felbontása időigényes és költséges, és csak kevesen csinálják ezt. A termék 1/2-ének kidobása vagy a racemerizálás és felbontás megkísérlése alapvetően bolondok játéka. Miért olvadt el a szarom 142°C-on az olvadásvizsgálat során? Miért nyertem vissza 2,5 gramm fehér, bolyhos, amorf szart 7 g aminból 50 ml hideg vízmentes acetonnal? Mi a faszom ezek az izék, amik ugrálnak a csőben és nem olvadnak meg?
J/k, tudom mi ez az egész, de a tanácsadók és a hivatalnokok azt mondják, hogy tévedek és ez a szar csodálatos és csak 25 $/g!
Igazából azért jöttem ide, hogy hozzászóljak, de kellett egy kis szellőztetés.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Egyetlen dologgal nem értek egyet... Sokszor nem tudom, hogy mi az. Folyton azt akarom mondani magamnak, hogy ez egy tolerancia dolog, de a legutóbbi tétel, amit kaptam, valóban metamfetamin van benne, és csak emlékeztet arra, hogy sok, metamfetaminként eladott anyag valójában nem az.

Több mint 20 éve dohányzom. A legutóbbi adag nem számít, hogy mennyit szívtam el, nem csinált semmit, de ha megettem volna .10-et, akkor elmentem volna. Új tétel ... elszívott egy tál és Im magas.

Nagyon szeretném tudni, hogy mi az, ami elolvad és füstöl, mint a kristály, de nem tesz téged magasra, hacsak nem eszed meg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az első hely, ahol megnézném, a feniletilaminok sensu-stricto.
Béta-metamfetamin
N,N-dimetilfeniletilamin
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N,b-dmpea
Van egy csomó analóg, amit könnyebb előállítani. Ha a b-feniletilaminon standard met-redukciót végzel, akkor aria jeninsus-t kapsz, egy olyan stimulánst, amely orchideákban található ( ez a faj neve), a sportból tiltott, de egyébként sötétszürke legálisan.
Nézd meg, hogy mi oldja fel és mi nem. Csinálj egy olvadáspróbát. Kristályosítsd át és nézd meg a kristályképet. Ezek olyan dolgok, amiket azért csinálok, hogy órákat pazaroljak el a betépett létemre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valami, amire nemrég bukkantam. Az izoprppilbenzilamin olvadáspontja? 142°C, PONTOSAN EZT MÉRTEM. Megtanultam, hogyan lehet elválasztani a metet az izoláltól. Feloldod egy piteformában izopropil-alkoholban, és óvatosan kevergeted, amíg elpárolog és lehűl. Mintha aranyat keresnél. A met normális esetben 170-nél átkristályosodik, de ezzel a szarral keverve alacsonyabb. Akkor is előbb kristályosodik ki, és a 2 kristály szerkezete egyáltalán nem hasonlít, így szelektíven ki lehet kaparni a metet. Az a szar amit én kapok az kb. 10% metet futtat. Elég magabiztosnak érzem magam ezzel a kijelentéssel kapcsolatban
 
Top