Question Brazíliából származom, de külföldre szeretnék menni Európába.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Dél-amerikai kapcsolatokat szereztem, hogy ellássanak engem Európában. Azon gondolkodtam, hogy jó ötlet lenne-e Európába költözni és pénzt keresni a kiskereskedelemben való értékesítéssel, vagy téglát venni és bandáknak eladni. Az én országomban a kokain túl olcsó, és sok az eladó és a frakciók, akik harcolnak egymás között a területért. Nem bandákról beszélek, hanem olyan bűnözői csoportokról, amelyeknek több mint 30 ezer tagja van, mint a PCC, CV, FDN és egy sokkal erősebb csoport. Melyik európai ország lenne jó arra, hogy külföldre menjek és beindítsam a drogüzletemet?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Milyen áron adná el a Brazíliából szállított és Európából szállított kokaint? Például 100 g vagy 1 kg tiszta kokainért?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Egy 98%-os tiszta kokain Brazíliában 2 ezer dollár. Ha elmegyek a szomszédos országokba, ahol kokaint termelnek, 800 dollárért veszek. Egy tégla (1 kg) Európában 35 ezer dollárért vásárolhatok a kapcsolataimtól, akik Belgiumba, Portugáliába és Hollandiába szállítanak. Megvehetem tőlük és eladhatom 40 ezer dollárért vagy még többért a nagykereskedelemben, vagy 80-100 ezer dollárt kereshetek a kiskereskedelemben.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol téglák NL/BE-ben még csak meg sem közelítik ezt az árkategóriát, ha itt 35/40kért vennél egy téglát, akkor hatalmas veszteséget szenvednél el. 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Szerintem Peru akár 400 USD/kg is lehet, de nem a legmegbízhatóbb emberek. Ha nem hisz nekem... kérdezze meg a szomszédjaikat, a bolíviaiakat.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ha sikerül a téglákat Brazíliából Európába vinni, akkor diadalmaskodott
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Igen, olyan gyorsan meggazdagodna!
Például elküldi a kokaint Brazíliából egy európai raktárba, és megkér egy Uber-futárt, hogy vegye fel a raktárból.
A nagyobb biztonság érdekében küldje a kokaint műanyaggal keverve, azt olvastam, hogy az új módszer most a kokain hidroklorid helyett a kokain szabadbázisú kokain szállítása, mert olcsóbb, könnyebben keverhető más anyagokkal és nehezebben detektálható kutyákkal.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A kokain elküldése nem egyszerű. Kapcsolatba kell lépnem a maffia kapcsolattartójával, aki tonnányi kokaint küld egy hajóval, amely ellát engem.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Megkapná a kokaint, amelyet hajóval szállítanak Európába?
Arra gondoltam, hogy Európába költözne, és a brazil kapcsolatai kis mennyiségben postán küldenék a kokaint.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ne felejtsük el, hogy ki irányítja a kokainforgalmat itt. portugál irányítja, és nem a kolumbiai/brasiliai/stb.
politikusok irányítják a portugál kokainforgalmat.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
A szállításra bevett útvonalak vannak. Közvetlenül Európába történő szállításkor belső embereket használnak. Más orgánumok Afrikába szállítanak, majd szárazföldön (és talán némelyik hajón) csempészik Európába.

A postai rendszer használata kockázatos. Számítsanak veszteségekre. Szállítsatok olyan házakba, amelyek nem lakottak. Kövesd a szállítmányt a nyomon követési szám segítségével, és várj és figyeld a szállítást távolról, vagy használj távoli kamerát. Győződjön meg róla, hogy olyan területről van szó, ahol előnyben van. Legyen kiút, mielőtt bemegy. Például egy lakatlan ház egy erdős, ösvényekkel tarkított terület közelében. Használjon kerékpárt, vagy terepjáró elektromos robogót. Vigyázz a zuhanásra! Vedd fel a csomagodat, és tekerj gyorsan az erdőbe, illetve azon keresztül. Győződjön meg róla, hogy olyan helyen hagyja el az erdőt, ahol nincsenek kamerák. Tegye a kerékpárt vagy a robogót az autó csomagtartójába, és távozzon. Kesztyűvel nyissa ki a csomagot egy olyan helyen, ahol nem fogják megfigyelni, vegye ki a tárgyat, gyorsan ellenőrizze, hogy nincs-e rajta GPS vagy riasztó, és dobja ki a csomagolást.
Hallgasson a megérzéseire! Soha ne tegye ki magát veszélynek. Még egyszer se. Soha.

Nagy a kereslet a kokain iránt Angliában.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ha ennyire kalandvágyó vagy, költöztesd a heroint Alaszkába, ahol kilónként körülbelül 100 000 USD-ért adják.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ha jó profitot és minimális stresszt akarsz, akkor gyere Németországba, Berlinbe vagy jobb esetben Kölnbe, ahol meglátogatsz néhány melegbárt (nem kell senkit sem megdugni, csak ha akarsz), és eladod a kokót 5-10 grammos bölcsességgel a buziknak.

Kiváló profit, szerintem 100-120 € grammonként a vágatlan cuccból, és soha nem köpnek be, mert ritkán kerülnek bajba, és ha - annyi gátlástalan meleg van a rendőrséggel és államügyészekkel és bírókkal, soha nem történik velük semmi igazán rossz, csak nincs szükségük a köpésre.

Békés élet kevés gonddal és nagyon jó pénzzel.
Sok szerencsét.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
kaptam szállítási rutin az eu 100g-ig a csomag könnyű és expressz
pm nekem, ha Dél-Amerikában
 
Top