Hogyan készítsünk gyorsasági pasztát az A-Oilból (valódi hogyan kell)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Helló barátaim!

kerestem egy igazi hogyan kell erről a témáról.

Találtam egy szálat, de a szál nem volt az igazi. Ha valaki lenne olyan kedves és írna egy jó kis lépésről lépésre, az nagyon jó lenne!

Szeretnék 5kg pasztát készíteni Formázzunk 1 liter olajat. PH 12,2. van 96 százalékos kénsavam és 99 százalékos izopropanolom. Kaptam még 2kg koffeint és kreatint. Pls ne próbáljatok meggyőzni, hogy dió vágja a cuccot... A srác nem akar többet fizetni 600€-nál kilónként, szóval hogy a faszba csináljam ezt vágás nélkül. Nekem pénz kell, neki meg szaros speed, ez a helyzet.

Ha valaki tudna segíteni nekem, szuper hálás lennék !

Köszönöm.
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
1 liter kiváló minőségű olajból max. 2,6-2,8 kg paszta lesz, és ehhez jobb metanolra lesz szükséged, mint IPA-ra.
A PH-ról nem érdekel, hogy mit gondolnak az emberek és a városi legendák, amikben hisznek, de a PH12 azt jelenti, hogy van még benne víz (a fagyasztóban ellenőrizheted), a legtisztább és legjobb minőségű olaj PH-ja 10 körül van, és ez növekszik, amikor az oldószerrel keveredik.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Úgy tűnik, hogy profi vagy. Lehet kérdezem, hogy egy lépésről lépésre ez segítene nekem és másoknak is sokat bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Az IPA működik, de nem optimális a legnagyobb hozam eléréséhez. 1 kg olajhoz 5 kg tiszta metanolra van szükség. Keverje jól össze, és cseppenként adja hozzá a savat savas pipettával, megállás nélküli keverés mellett, hogy ne rontsa el az amfetamint. Használjon kalibrált digitális pH mérőt (Milwaukee a legjobb) és érje el a Ph 6-ot a pasztához. A Ph 6 elérése után használja a nagy szűrőpapírlapokat a szárításhoz (sokat). A keverés/vágás részhez porítsd az amfetamint a lehető legfinomabb porrá a koffeint is. Használjon egy porkeverő gépet (nem tudok segíteni, hogy melyiket használja, mert én nem csinálom a munka ezen részét, de rá fog jönni, hogy nem nehéz) . A porkeverés és keverés után általában egy REDATS kézi hidraulikus prést használunk + kézzel készített acélformákat a por téglaformába préseléséhez. A préselés után csak vákuumozzuk vagy műanyag zacskóba tesszük és eladjuk.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük tesó! Tehát az én értelmezésem szerint ha nedves pasztát akarok eladni akkor a szűrőpapír részt hagynám ki ? És miért teszik az emberek a hűtőbe? Mi a hozam ennél a módszernél ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Meg kell szárítani és szűrni, mert miután abbahagyja a keverést, az amfetamin az aljára esik. A ''speed paste'' kifejezés általában nem teljesen megszárított vagy tiszta termékre utal (azaz nedves termékre, vágott/keverékre stb.) A hűtőszekrény az A-olajra vonatkozik, néhányan az olajat a fagyasztóba teszik, hogy az olajon kívül a vizet is lefagyasszák, ami furcsa, én soha nem tettem meg, csak szárítószerrel szárítom. A hozam szinte teljes mértékben az A-olaj minőségétől/tisztaságától függ.
 
Top