Hogyan használják az eladók a webhelyét?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tehát fizetnének nekem, és én készíteném el nekik a posztot?

Fizettessem meg velük, hogy fiókkal rendelkezzenek az oldalamon? vagy hagyjam, hogy ingyenesen rendelkezzenek fiókkal, majd számoljak fel nekik egy kis díjat, ha valaki vásárol tőlük?

Egyszeri díjat vagy havi díjat ( a fiók megvásárlásáért )?

Tudom, hogy ez valószínűleg mind alapismeretek, de még soha nem csináltam ilyet.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Továbbá hogyan járnék el a letétbe helyezéssel kapcsolatban?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Minden vállalkozásnak megvannak a maga problémái, és ha ezek bármelyikére van megoldása, keresetté válik.
A kábítószer-kereskedelemben is vannak problémák:
- Szintézis technikák
- A reagensek beszerzése
- Forgalmazás.

Mindhárom probléma megoldása mellett elköteleztük magunkat, hamarosan szinte késedelem nélkül meg tudjuk oldani ezeket a problémákat.
Ha csak a pénzkeresés a cél, és mások modelljeit másolja, akkor a siker esélyei a minimálisra csökkennek.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Helyesen válaszoltam. Értem, hogy miről szólnak a kérdéseid, szeretnél egy online gyógyszerüzletet indítani, hogy pénzt keress. A vágyadat csak az motiválja, hogy a drogkereskedelem önmagában is jövedelmező. Ez egy téves elképzelés. Ahogy egyik felhasználónk mondta, ez egy drága hobbi.
Azt tanácsolom, hogy tegyen erőfeszítéseket, hogy saját maga megtanulja az alapokat, akkor megérti, mire gondoltam a fenti hozzászólásban.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
A kérdéseim csak arról szóltak, hogy hogyan kellene hagyni, hogy az eladók használják a webhelyemet, és mi lenne a legjobb lehetőség a recieving pénzt, nem akarta, hogy úgy hangzik, mint im csak érdekel a pénz, én is tanulni sok mindent ebből, ha én csinálom helyesen
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
@GrumpyPenis válaszolt a kérdésedre, igen.
A "Forgalmazás" kategória arról szól, hogy kereskedni a termék, és nem tudunk adni egy térképet vagy valami, meg kell tanulni, és hogy a saját, az emberek nem mutatják a folyamatot egy fórumon, úgy értem, hogy egy eredeti és biztonságos lehetőség.

Mindig használhatja a megbízható piacokat, és létrehozhat egy fiókot, btw, azt javaslom, hogy egyébként tesztként tegye meg, és olvassa el a csapatokat.
goodlucky
 
Top