fentanil vs morfium

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kíváncsi vagyok, hogy a fentanyl usp can meke me feel me good ez egy 200mcg tabletta fog tenni valamit, vagy több mennyiségre van szükségem, és szájon át kell használnom, vagy csak megolvasztom és beadom?


Másrészt van 10mg morfium tablettám is, kérem, mondja meg, hogy fecskendőn keresztül vagy szájon át vegyem be?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bármit is csinálsz a fentanillal - ne csináld egyedül, jobb, ha egyáltalán nem csinálsz vele semmit. Ha fentanilról van szó, a túladagolás kockázata nagyon magas. Tehát nem spekulálnék a kívánt hatás eléréséhez elegendő dózissal kapcsolatban.
Az átlagos adag 25-50 mcg. 200mcg lehet sok. Ez a személy súlyától függ. Az LD50 3 mcg/kg.
Ne feledkezzen meg arról sem, hogy naloxon legyen kéznél.

A morfium tablettákat szájon át kell bevenni. Legyen a közelben naloxon.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sok szempontból függ az opioidokkal kapcsolatos tapasztalatoktól. Én azon a véleményen vagyok, hogy a tabletták szájon át történő bevételre készültek. Beleértve a szublingvális szedést is.

A fentanil esetében az átlagos adagolás 25-50 mcg között mozog. Aztán vannak erős adagok. Ez vonatkozik a szublingvális használatra. Általában a fentanil nagyon aktív anyag, nem javaslom 200 mcg egyszerre történő bevételét.

Ami a morfint illeti, az átlagos adagja 15 mg körül van szájon át. Nem kell fecskendővel bajlódni.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mi van, ha összetörök egy 10 mg-os morfiumtablettát, és felszippantom? gondot jelentene?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Próbálja ki az ODSMT-t. Nagyon jó dolgokat hallottam, és az adagok mg-ban vannak, nem mcgs-ben, így sokkal biztonságosabb.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Nem lehet semmilyen probléma. De a morfium tablettáknak mindig van egy héja, kívánatos eltávolítani azt
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Az első tapasztalatom a fentanillal, rendeltem 100mcg/2ml fentanilt az online gyógyszertárból hazánkban nem kell recept az online gyógyszerek rendeléséhez, nem számít, milyen gyógyszerek vannak. így az egész 100mcg-ot nagyon lassan nyomtam be az iv-vezetéken keresztül, nem voltam magasan, mekkora csalódás!!! csak szédültem. soha többé nem próbáltam. az én szemszögemből nézve 200mcg nem probléma, ha nagyon lassan nyomod a fecskendőt.

De van egy kis gondom.
A heroin és a fentanil ugyanazt a magasságot produkálja? és milyen érzés ez a magasság?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
A heroin sokkal sokkal több eufóriát okoz, mint a fent. A fent csak akkor jó, ha beteg vagy, és nem kell betegnek lenned, és így halnak meg az emberek. Egyáltalán nem ajánlom a fentanil használatát, hacsak nem csak a tapasz felhelyezését. Ha szándékodban van az iv. gyógyszeres ópiátok és nincs szükséged scriptre, csak rendelj morfiumot vagy oxit.

Akárhogy is, a tiszta szép #4 mindig az opiátok királya lesz.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Az MS Contin 30mg-val kezdtem hosszú ópiátos utazásomat sok holddal ezelőtt. Teljesen kezdőként ennyit gond nélkül fel kell tudnod szippantani - biztosan jól fogod érezni magad, enyhén láthatóan, de nem súlyosan mámorosan - a morfium egyszerűen nem adja meg ezt a hatást, függetlenül attól, hogy mennyit veszel be. Nem azt mondom, hogy nem lehet túladagolni a morfiumot, de tényleg próbálkozni kell. A fentanyl viszont úgy hullatja az embereket, mint a legyek, a kezdőket és a szakértőket egyaránt. Én egyáltalán nem kezdeném el használni a fentanilt, különösen az intravénásan, kivéve, ha ez a végső megoldás, és nagyon jól tudod, hogy mibe keveredsz, Túl könnyű elbaszni, akár magadat, akár a szállítót (például elhagyni egy hotspotot), és ha egyedül vagy, és túljutottál azon a ponton, ahonnan nincs visszaút, akkor ennyi. Kezdj kevesebbel, mindig többet is vehetsz. Ha van hozzáférésed morfiumhoz, én csak ahhoz ragaszkodnék. Bárcsak nekem is lenne :B ...
 
Top