Etil 4-fenilacetoacetát HELP?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Most kaptam ezt egy forrásból a tó túloldaláról. Olvastam több hozzászólást ezen a fórumon, erowid, stb. vonatkozó BMK>P2P és próbálom megerősíteni a termék hasznosságát, mielőtt én kibaszott vele. alábbi információk mutatja az összes részletet, hogy lehet, hogy szükség van egy hosszú képekkel képekkel vizuális értékelések is. megerősíti vizuális megerősítés ompounds.

A céljaim egyszerűek. Szintetizálni elég P2P a Q2-hez, miközben saját kíváncsiságomnak hódolok a szerves kémia birodalmába, miközben értékes készségeket biztosítok.

Most kaptam ezt egy forrásból a tó túloldalán. Sok cikket és a fórumokat olvastam a BMK>P2P-vel kapcsolatban, és szeretnék segítséget kérni a CAS# 718-08-1-gyel kapcsolatban.

Próbálom megerősíteni a termék hasznosságát, mielőtt kibaszottul baszok vele.
Megrendeltem a BMK glicidát "porított változatát", azonban a tudásom korlátozott, miközben továbbfejlesztem a szerves kémiai ismereteimet. Kérem, tudassa velem, ha bármilyen további információ áll rendelkezésre.

A termék részletei / specifikációi:

Product: Etil-3-oxo-4-fenil-butanoát: Etil-3-oxo-4-fenil-butanoát.

CAS-SZÁM: 718-08-1

Megfigyelések - vanília színű és nehezen leírható, de nem kellemetlen szagú. Úgy tűnik azonban, hogy nyomasztó lehet, ha valaki belesétál egy por "felhőbe" belőle. A vegyület savas kémhatású.

Kérdések:

1. Van valami, amire fel kellene hívnom a figyelmemet ezzel a termékkel kapcsolatban? Az sds, hogy nagyon hiányos volt.

2. Ez a vegyület szükséges a P2P-re való átalakításhoz? Ha igen, valaki meg tudná nekem mutatni a szükséges módszert?

A céljaim egyszerűek. Egy feltörekvő kémikus vagyok, aki kötődik és eltökélten tanulni akar. Az év nagy részében előkészítettem az összes reagens, üvegáru stb. összegyűjtését, és sikeresen gyakoroltam különböző szintéziseket, köszönhetően a kollektív fórumoknak/információknak, amelyeket olyan emberek tettek elérhetővé számomra, akiknek sokkal több tudásuk van, mint amit remélem, hogy egy nap rendelkezni fogok.

A célom az, hogy elég P2P-t szintetizáljak a Q2-hez, saját kíváncsiságomnak engedve a szerves kémia birodalmába, miközben hasznos készségeket is hozzáadok a portfóliómhoz.

Előre is köszönöm.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 485
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 462
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 485
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 454

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A CAS-szám szerint folyékony, a képen száraz anyaggal rendelkezik. Jó lenne tudni, hogy pontosan milyen anyagról van szó.

A glicidátok esetében a savban történő hidrolízis p2p-re (más néven BMK vagy fenilaceton).
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pontosan ez az én problémám. A tokot közvetlenül az eladótól találtam, aki biztosította, és azt gondoltam, hogy furcsa volt az is, hogy port kaptam, amikor a CAS folyékonyat állít. Azonban kb. 300 grammot futtattam, és mindannyian virágillatúak és mélysárga narancssárga folyadékot kaptak a hidrolízis után. Nyilvánvalóan világosabb színűvé válnak, ha többször sós vízzel mossák őket, hogy a pH semleges legyen. Úgy érzem, hogy a P2P a végtermékem, de esküszöm, hogy nem olyan nehéz, hogy csak azt adja, amit rendeltem, és mindig elvégzem a házi feladatomat előtte. Csak próbálom megérteni, hogy miért nehéz ez. Még porított bmk-glicidátot is kértem, megadva a CAS# előrendelést. Szóval majd meglátjuk.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Csak egy frissítés a jelenlegi helyzetről, mindazok számára, akik kíváncsiak. Az a szar, amivel rendelkezem, valóban P2P-t állít elő. Már többször lefuttattam a glicidát sók átalakítását fenilacetonra, ugyanazzal az eredménnyel. Követtem a G.Patton módszerét.

Ma küldök képeket az eljárásomról, hogy megmutassam mindenkinek, akit érdekel.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Szia stim2023, a hozamod összhangban volt a G.Patton módszerben szereplővel? Továbbá tapasztaltál-e bármilyen problémát vagy váratlan eredményt a szintézis során?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Gratulálok a sikeres szintézishez, várom, hogy lássam a képeket
 
Top