Question A semmiből készült gyógyszerek

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helló BB közösség,

Milyen gyógyszerek könnyen szintetizálhatók és viszonylag olcsók?

GHB és egyéb dolgok
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A szerves kémiában mindent átalakíthatsz bármivé, de van egy kis probléma... a procces hatékonysága és az ár. Példának okáért vásárolhatsz nátrium-benzoátot, majd ezt a cuccot nagy hővel és NaOH-val benzollá alakíthatod. Tehát van benzolod, és most mihez kezdj? Csak vegyél acetont, csinálj klórgenerátort és készíts klóracetont, majd reagáltasd a klóracetont a benzollal és kapsz P2P-t, reduktív aminációval pedig metamfetamint. De a yieald nagyon alacsony, kb. 5-10 százalék.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nem tudom, hogy válaszolok-e a kérdésére, de remélem, hogy segítettem Önnek. Tehát az abszolút kérdés nem, nem lehet olcsón előállítani a gyógyszereket, de a semmiből készítheti el, de ez valamennyibe kerül.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Növényi kivonatokkal van dolgunk. A növények nagyszerűen értenek a kémiához. Megteheti, amit mondott, de kivonhatja az ephedra senensis-t vagy a Kathus edulus-t, és csökkentheti azt. Ez sokkal olcsóbb és egyszerűbb. A Növények szintetizált efedrin és Katharine az Ön számára.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrol euginol mirisztin ephedrin kokain dmt, harmalin, psilocin bufotenin.....gyakorlatilag minden drog növényi kivonatként indult.
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudja valaki, hogy hol tudok szafrolt vásárolni? Nem akarok szintézist készíteni, csak magát a növényt akarom.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
A szafrol valójában nem növény. Ez egy szerves vegyület, amely számos növényben megtalálható különböző mennyiségben. A Safrole kivonására használt pontos módszer a forrástól függ.

Az USA-ban a Sassafras fa (Sassafras albidum) természetes módon körülbelül Texas közepétől a keleti partvidékig nő. A Sassafras-olajat gőz-desztillációval nyerik ki a gyökér kérgéből, és az olaj körülbelül 75-85% szafrolt tartalmaz. Azt is olvastam, hogy a Sassafras gyökérből származik a gyömbérsör íze. A "ROOT beer" elnevezésnek most már sokkal több értelme van!

Sok különböző növény tartalmaz szafrolt, többek között a szerecsendió és a fekete bors, de nem sok tartalmaz annyit, hogy releváns legyen. A leggyakrabban használt forrásnövények szerintem a következők:
  1. A Cinnamomum Burmannii Kínában őshonos, és a termése 95%-ban szafrol.
  2. Az Ocotea odorifera Brazíliában őshonos, és kb. 90%-os szafroltartalommal rendelkezik.
  3. Sassafras albidum az USA-ban őshonos, és kb. 85%-os hozamot biztosít.
Attól függően, hogy mit szeretne elérni, a növények termesztése és az olaj kinyerése nem biztos, hogy a legjobb megoldás. Ez rengeteg munka olyasmiért, amit online vásárolhatsz. Hallottam, hogy az emberek azt mondják, hogy a Sassafras olajat nehéz megtalálni, de ahol én élek, könnyen elérhető a boltokban, beleértve a Walmartot is. Emellett láttam már eladásra az Amazonon, az Ebayen és az Etsy-n is.

Nem vagyok kémikus, nehezen tudom megédesíteni a Kool-Aid-et, de láttam legalább néhány módszert arra, hogy az újonnan megszerzett Sassafras olajat dicsőséges Safrole-vá alakítsam.

A módszer, amely számomra a legegyszerűbbnek tűnt, a Hive archívumából származik. Az ő megközelítésük az volt, hogy a szennyeződéseket ki kell tisztítani a Sassafras olajból, mielőtt megpróbáljuk kivonni a Safrolt. Miután a Sassafras olajat "kimosták", a pontos extrakciós folyamat attól függ, kit kérdezel, de alapvetően az olajat egy fagyasztóba teszed, majd eltávolítod a megjelenő Safrole kristályokat.

William Dampier leírta az MDMA előállításának teljes folyamatát a Sassafras-olajból kiindulva, és az ő megközelítése a Sassafras-olaj lepárlása volt. A részletes leírás itt található: Fórumok>Szintézis technológiák és analízis>Amphetaminok (feniletilaminok)>Teljes MDMA szintézis Sassafras olajból Al/Hg segítségével.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Újraolvasva a témát, és a fenti szövegemet, azt hiszem, egy csomó időt töltöttem azzal, hogy megpróbáltam válaszolni egy olyan kérdésre, amelyet senki sem tett fel. o_O
 
Top