Question Kokain analóg

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Hello! A kokain alapú tropán alkaloid olcsó és jó analógját keressük .
Tudna ajánlani nekünk valami mást a troparil mellett?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Van egy webhely a kínai piacon, amely 4-flouro- kokain HCl-t kínál. Csak le kell ütni a parafluort, és máris valódi szintetikus kokaint kapunk 30 $/g-ért. Van a win sorozat, win 35,xxx a para -choro Troparil, ez a szabványos kokain analógok mérik újra dat agonizmus. Sok szerencsét a megtalálásához. Az Alibabán 30 $/kg-os mintákat kínálnak 2-metoxi-3-tropinonból. Csak kell egy benzil benzoil rész és egy metil észter a kokain és egy gyűrű szubsztitúciós benzil landol egy hegy kokain analógok
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ez a hangzás vonzó, és nagyon érdekel az anhidroecgonidin védett formája, amelyet biztonságosan lehet küldeni, és amely egyetlen reakcióval, fémorganikus reagenssel, mint aril-donorral adná ki a troparil analógokat.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nagyon örülnék egy linknek egy megbízható beszállítóhoz, amit említett, ha csak elég kedves, ezért kérem, nyugodtan küldjön P.M.-et, ha elkerüli, hogy ezt nyilvánosan közzétegye. Egészségedre!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Álmomban sem mernék spekulálni a kínai vegyszergyártók megbízhatóságával kapcsolatban. Ha hihetetlenül bátor lennék és abban a helyzetben, hogy ezt megtehetném, akkor biztosan megrendelném a mintákat az Alibabában felsorolt mindegyiktől. Ha 10 mintáért fizetnék, és csak 1 mintát kapnék, akkor extázisban lennék. Abban a helyzetben vannak, hogy ellopják a pénzét, vagy elküldik Önnek ezt az előanyagot 280 $ - 180 $ -ért.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Hogyan adhatnám hozzá a molekulához a benzoesavat?
 

waltershite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hey készített egy fiókot, hogy megkérdezze, hogyan ütném le a para-flourint?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az első módszer, amelyet életképesnek tartottam, a cink volt. Láttam egy 4-szubsztituált fenilamin gyűrűs defluorálását is, csak NaOh felhasználásával. Feltételezem, hogy védené a tropánt, lehet, hogy amúgy is védett a sztérikus akadályozás vagy az etil-észterek moity, ami lehet, hogy egy ütés, de könnyen pótolható. Harmadik ötletként eltávolíthatná a lyukas benzoil-részt, és helyettesíthetné egy szubsztituálatlan benzoillal. Elfelejtettem, hogy milyen molekulákat para- redukált a papír csak NaOh-val, de a kokainnal analóg volt.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
@Frit Buchner Van több információd a fluorocainról? milyen hatásai vannak? olyan, mint a kokain, vagy szar?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lehet, hogy neurotoxikus, de azt várnám, hogy ugyanúgy működik, ami a hatáserősséget illeti.
Edit: a wiki oldalát megnézve úgy tűnik, igazam volt, kb. ekvipotens, több szerotonin, toxicitás ismeretlen
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Elég kimerítő keresést végeztem, és nagyon keveset találtam. Még a 100-szoros szerotonin állításra vonatkozó hivatkozást sem találtam. Ha ezt egy majomagy biopsziájából kimutatták volna, akkor azt mondanám, hogy a 4-f-c 2mg-os sri, és ennyi. A farmakokain erős dózisa 2mg/kg , és szerintem 200 mg fc lenne a szerotonin szindróma a seggéből. Erről alapvetően nincsenek tapasztalati jelentések ( 1 az Erowid-on, de ha elolvasod a szerző a jelentés szövegében 4-klór-kokaint mond). De mint mondtam kiütés, hogy le lehet csinálni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
szerkezet-aktivitás kapcsolat bölcs a F a 4'th pozícióban kell, hogy a vegyület kissé erősebb, de az atom mérete kevésbé valószínű, hogy jelentős toxicitást okoz, ahogy a tömeg a halogén nő a toxicitási potenciál lehet tenni a vita (például 4-klór-amfetamin olyan erős 5HT felszabadító, hogy megöli az összes szerotonin neuronok, de a merev analóg a 2-amino-indán hiányzik ez a
őrült mértékű toxicitás).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mindent összevetve úgy gondolom, hogy eléggé értelmetlen fáradni és sok anyagot elveszíteni, mivel a 4-fluorozott analóg valószínűleg erősebb, és ha a toxicitás növekedése van, akkor lehet, hogy lényegtelen (ez egy személyes vélemény, amelyet nem kutattam alaposan a közzététel előtt, így kérem, bocsásson meg, ha tévedek, mert tudom, hogy el kellene olvasnom néhány papírt, mielőtt véleményemet kijelentem).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez a dokumentum a könyvtárban található. Az arecoline hbr-rel kezdődik, amely a bételdió fő aktív összetevője. Az 1. lépésben egy grignardot használnak, amelyet nehéz előállítani, de az 1. termék, a racém+- ekvipotens a kokainnal, szóval beszéljünk a könnyűről!
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/chemistry-and-pharmacology-of-the-piperidine-based-analogues-of-cocaine.114/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Az α-PHiP mi az? hasonlít a kokainhoz? Nem sok információt látok róla. Szeretnék valamit, amit elfogyaszthatok, és ugyanolyan hatása van, mint a kokainnak, de olcsóbb.
Ha valaki tudna nekem valami információt adni, Viagrát kell vennem és ahol veszek, ott ezt is árulják.
szóval megrendelem.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez egy katinon. Valójában sokkal erősebb, mint a kokain a dopamin agonista részlegben. Néhány ilyen cucc (a-pihp, a-php, a-pvp) az embereket kiborítja és megeszi az emberek arcát. Egy erős dózis 25mg ez valami, szemben a kokain 200mg-jával. Én mindenképpen kipróbálnám.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Veszek 1 g-ot, hogy kipróbáljam, és kommentálom, hogyan megy hahaha Remélem, nem leszek túl erőszakos a bevétel után
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kezdje alacsonyan! Rájöttem, hogy Ez a link a-php, de hasonló lesz 40mg orális vagy 25:füstölt lesz, hogy futni és ugrani akarsz 🤷😅.vif engem is erre késztetett, ez kurva erős. Én biztosan nem teszem ezt a dohányzás met vagy crack
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Az APHP az APVP+... a pubs.acs.org oldalról;
"Az 1-fenil-2-(pirrolidin-1-il)etán-1-on analógok α-szén oldalláncának hosszát metil (α-PPP) csoportról propil (α-PVP) csoportra növelve meredeken nőtt az MR altípusoknál az affinitás, és egy plusz szén (α-PHP) tovább fokozta az MR affinitást"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Próbálja ki a dimetokaint ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szeretnék én is kipróbálni néhányat! Azt hiszem, azt olvastam, hogy 1/3-a a kokain hatásfokának, de a gyógyszerészeti minőségűhez hasonlítják. Ha figyelembe vesszük a végfelhasználók termékének átlagos tisztaságát (50%), akkor 60%™ olyan hatásos, mint a kokain. Tényleg nem sok olyan van, amit nem próbálnék ki.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
A dimetokain (DMC, larokain), a kokain szintetikus származéka, széles körben elterjedt "legális kábítószer", amelyet "új pszichoaktív anyagként" (NPS) fogyasztanak, mindenféle biztonsági vizsgálat, például anyagcsere-vizsgálatok nélkül. Ezért e munka célja az volt, hogy folyadékkromatográfia-(nagy felbontású) tömegspektrometria (LC-HRMS) segítségével in vivo és in vitro metabolizmusát tanulmányozzuk. A DMC-t hím Wistar patkányoknak adtuk be (20 mg kg(-1)), és vizeletüket vagy szilárd fázisú extrakcióval extraháltuk a konjugátumok enzimatikus hasítását követően, vagy fehérjecsapadék (PP) alkalmazásával. A metabolitokat LC-HRMS segítségével választottuk szét és azonosítottuk. Az I. fázis fő reakciói észter-hidrolízis, deetilálás, az aromás rendszer hidroxilálása és ezek kombinációja voltak. A II. fázis fő reakciója a változatlan alapvegyület p-aminobenzoesav részének és több I. fázisú metabolitnak az N-acetilezése volt. Az azonosított metabolitokat ezután a DMC azonosítására használták fel patkányok vizeletében egy szokásos felhasználói adag alkalmazása után. A GC-MS és LC-MS alkalmazásával
standard vizeletszűrési módszerek (SUSA) segítségével a DMC és metabolitjai kimutathatók voltak a vizeletmintákban.
Dimetokain választható dózisok
A szabadidős használatra szükséges dimetokain általában például a kokainhoz hasonlóan, inszuflálva használatos, valóban könnyű intravénásan is bevenni. Nem feltétlenül ajánlott a dimethocain szokatlanul nagy dózisú mennyiségeit bevenni a kokainhoz hasonló rohanás elérése érdekében, hogy a mennyiség túlzott lehet, ez fő problémának tekinthető a szív- és érrendszeri rendszer számára. Insufflated egy normális a mennyiség dimethocain tartományok 100 közel 2 száz mg, de újoncok kell kezdeni a kisebb szintek, javasolt ötven milligramm.





Abban az esetben, hogy használt intravénás, mint a gyógyszer adagja lehet sokkal alacsonyabb, azonban a vásárlók még így is használja akár száz milligramm, hogy elérje a nagyobb hatásokat.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ismer valamilyen tisztességes forrást az EU-ban a DMC-hez?
 
Top