Charges dropped Amarvelbio: Megrendelés törlése

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Megrendelem az amaervelbio-tól
Speck a +86 186 186 2709 5160 Jenny tan
A menedzsere +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Nem válaszolnak nekem fizetés után
Jenny azt mondta, hogy ez 3-4 napot vesz igénybe
A 2. napon elkezd viselkedni disrespecfull nem válaszol.
Van képernyőkép a beszélgetésről tudom küldeni a mengment of bbgate .
Az egyetlen ok, amiért rendeltem tőlük I becuse látom, hogy megjelent a bbgate
Bárcsak használnám a letéti rendszert
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, Miért nem a BB Escrow-t használta? Tudna nekem képernyőképeket küldeni DM-ben, kérem? Melyik hirdetést használta ehhez a megrendeléshez? Úgy értem, biztos vagy benne, hogy ezek amaervelbio menedzser telefonjai, nem pedig a halászfiókból?
Mert tudtommal nincs Jenny tan managerük.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ilyen telefonszámok nincsenek.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ha jól értem a cselekvések kronológiáját, akkor a Kapcsolatnak írt: +86 13297909263 hirdetésből, és ő adott Önnek egy másik elérhetőséget? Ezt világosan meg kell tudnom. Mondja el itt az egész történetet világosan, kérem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Beszéltem jenny-vel, én már a 3. rendelésemet adtam le velük, semmi probléma. ez a fickó valószínűleg csak türelmetlen, mert akár egy hétig is eltarthat, amíg csak a szállítás, de nekem mindig szállítottak.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Volt 2 megrendelésem az AmarvelBio és a wuhan win csoporttól minden probléma nélkül , összesen 50 kg-ot.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Hogyan néz ki a 2b4m formában őt ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Őszintén szólva lehet, hogy elfoglaltak, 8 nap körül vártam a számomra, mert a tavaszi fesztivál után elfoglaltak voltak.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Mit kellett volna válaszolnia ennek a szegény ügynöknek? Valószínűleg azzal a kérdéssel bombázta őt, hogy a rendelést már elküldték-e, vagy hogy mikorra várható a szállítás.
Nem csoda, hogy már nem válaszolnak neked, el tudom képzelni, milyen bosszantó lehet, ha valakit, mint te, leírnak.
Ha letét nélkül küldesz valakinek pénzt, akkor ne akadj ki, békülj meg az esetleges veszteségeddel, vagy tanulj türelmet.
Az ilyen cégek csak egy szállítmányozó cég, fizikailag nem rendelkeznek az áruval.
Vegye figyelembe, hogy egy hónappal ezelőtt ünnep volt Kínában, és minden nem működött több mint egy hétig!
Már többször rendeltem az AmarvelBio-val, és a küldemények mindig megérkeztek.
Ha a moderációnak szüksége van bizonyítékra, akkor azt be tudom nyújtani.
Ne legyetek rágalmazók, a türelem a kulcs.
Üdvözlettel.
Ne felejtsen el bocsánatot kérni, ha megérkezik a csomagja.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm, nagyon jól megértem a helyzetét.

A termékek megvásárlásakor a legjobb, ha időben gyors elérhetőséget adunk hozzá.
A közvetlen telefonhívás hatékonyabb, mint az e-mailes kommunikáció.

Egy képzett értékesítő nem mulasztja el felvenni az ügyfél telefonját.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Elolvastam az összes megjegyzést . Néhányan igazuk van néhányan tévednek.
A történet röviden . Felvettem a kapcsolatot Jennyvel , az üzlet előtt egy másodperc alatt válaszolt a masszázsomra ,miután fizettem megállt válaszolni nekem .mindegy folytassa a történetet . Megállapodtunk
Azt mondta 3-4 napon belül megkapom a track számot.
Több mint 4 nap után elküldtem neki a masszázst ő nem vett tudomást rólam .
Én is küldött masszázs a menedzsere és ő is nem volt elérhető
Szóval nyomás alatt voltam, hogy átvert engem . Miután tettem ezt a posztot , és miután bbgate mangment segített nekem . Ők kapcsolatba léptek velem, és azt mondta, hogy a termék, amit akarok volt eladva, és én kaphatok visszatérítést. Most várom a visszatérítést és tájékoztatni fogom mindannyiótokat .
Néhány pont
* Még ha nem türelmes, akkor is válaszolhat a masszázsomra.
2* ha nincs meg a termék, ahogyan pénzt veszel el, és ahogyan nem frissítesz róla.
3* ha tudod, hogy késni fogsz, vagy nem tudsz szállítani, ahogy nem frissíted az ügyfelet.

tnx mindenkinek
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
milyen terméket rendelt?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Keményen bántál vele, Ő úgy bánt veled, ahogy megérdemelted.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Én vagyok jenny tan, arról, amit mondott, szeretném megmagyarázni magamnak, hogy a cégünk ne kerüljön diszkreditálásra, az alábbiakban a WhatsApp csevegőfelvételt közte és a Methylamine közöttem.

Általában 3-4 napot vesz igénybe a gyárból a szállítási ügynökünkhöz a fizetés után, de a Methylamine elkezdett nyomni engem a nyomon követési számért csak a második napon, majd február 3. és 4. hétvégén, de soha nem hagyta abba a nyomást még a hétvégén sem. Mindig válaszoltam korábban, de miután válaszoltam, az üzenetei olyanok voltak, mint az esővihar, így nem válaszoltam egy-két napig.

Mivel sokkal több kiváló ügyfelem van, akik minden nap várják a szolgáltatásomat, már kérelmeztem a Methylamine visszatérítését. Csak nincs idő magyarázni magyarázni és magyarázni. Az ő durva üzenetei nagyon lehangolónak és stresszesnek érzem magam. Tehát ciao ciao freind.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ne feledje, hogy a másik oldalon is van egy ember (nagyon gyakran a rendes munka során).
A kínai szállítóknak gyakran vannak ügyfeleik a világ minden tájáról, és 'nagyon elfoglaltak. Semmi sem fog változni a rohanás és a spammelés miatt, a csomag nem fog gyorsabban eljutni Önhöz!
Mutasson több együttérzést mások iránt, legyen több türelem, Ne kezeljen mindenkit előre csalóként. ha paranoiás, ne küldjön pénzt letét nélkül.
Talán egyszer majd Sierra ír egy útmutatót, hogyan működnek ezek a kínai gyárak és az egész prekurzor üzlet.
Sierra ezt nagyon jól tudja.
Üdvözlettel.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Amint azt az előző bejegyzésemben sejtettem, a metilamin úgy viselkedett, mint egy gyerek.
Rágalmazásért ki kellene rúgni a közösségből (mellékelt kép).

G.Patton

a bemutatott bizonyítékok fényében meg kellene változtatni a téma nevét, hogy ne vezesse félre az embereket.
Üdvözlettel
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ez egy nagyon érdekes helyzet. Itt nincs helyes vagy helytelen. Olyan képnek vagyunk tanúi, ahol a beszállítók hiánya befolyásolja a szolgáltatás minőségét. Az ügyfélnek mindig igaza van, még ha türelmetlen is. Jobb, ha 10 pozitív véleményünk van, és nincs negatív, mint ha 20 pozitív és 1 negatív.

Mindazonáltal megbizonyosodtunk arról, hogy az Amarvelbio nem csaló. De ez nem változtat azon a tényen, hogy az üzletkötések során escrow-t kell használni.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Ahogy hizenberg mondta
Nincs helyes vagy helytelen
Jenny visszatérít nekem .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Heisenberg úrnak mint tulajdonosnak semlegesnek kell maradnia, és mindenkit egyenlően kell kezelnie (amit tett - tisztelet).
Azonban mindenki látja, hogy milyen "dráma" ez.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top