• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Kannattava tarjous! Edistää tätä foorumin osiota

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Tarkoitatko siis, että aiot maksaa jollekulle tämän sivuston mainostamisesta amerikkalaisilla sivustoilla? Se muistuttaa minua siitä, kun eräs kaveri osti autoni, mutta vaati ylihintaa, jotta voisin maksaa kuljetusyhtiölle sen kuljettamisesta hänen puolestaan. Maksumääräyksellä 🤡 Ihan totta, voisin tehdä sen, minulla on paljon vapaa-aikaa, useita kannettavia tietokoneita ja pöytätietokoneita, tabletteja ja puhelin. Photshop kokemusta tehdä mainoksia ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
>> Tarkoitatko siis, että aiot maksaa jollekulle tämän sivuston mainostamisesta amerikkalaisilla sivustoilla?
Aivan oikein. Etsimme jatkuvasti niitä, jotka ovat halukkaita myymään mainoksia. Olemme valmiita maksamaan bannereista/linkkeistä/jne, tai olemme valmiita maksamaan 0.1$ jokaisesta yksittäisestä kävijästä. Tämä tarjous on aktiivinen koko ajan.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Olen ollut erittäin vaikuttunut katsellessani täällä. Olen ollut markkinoiden ja lomakkeiden ympärillä jo jonkin aikaa, mutta tämä paikka on laaja. Se on koottu todella hyvin.
Aion jakaa sen.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18


Olen erittäin kiinnostunut, pitäisikö minun lähettää sinulle DM?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Voin ohjata tänne shir tonnin verran liikennettä... Tarkoitan PASKAN TONNIN verran liikennettä... Kuten 5 000 - 80 000 käyttäjää.
DM minulle! Kiitos.
 
Top