Kuhu ma peaksin oma laboratooriumi paigutama?" + paar boonusküsimust

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ma kolisin teise riiki oma naise juurde ja mul ei ole enam juurdepääsu oma vanale keldrile, kus ma kavatsesin hakata keemiaga tegelema. Kuigi ma sain hulga klaastarbeid, ei ole mul kohta, kus valmistada. (naine teab, lihtsalt ei taha seda majas) Kus oleks teie arvates odav/ohutu koht labori tegemiseks? Mõned ideed on laevakonteinerite kasutamine, Airbnb-de rentimine ja nende kasutamine toiduvalmistamiseks, RV (lol).

Kuna ma kavatsen kasutada ka telki, et hoida lõhnad minimaalseks (võilõhn gabast ghb-le), siis midagi kasvuhoone sarnast, ainuke nõue on ventilatsioonišaht/avatud õhk. Toit/gaas/vesi võib olla kaasaskantav.
Mind huvitab, millised plastmassid on selle telgi ehitamisel kõige paremad? PVC, PP, PE või nailon. Kas on ka teisi?

Lõpetuseks, kas on olemas nimekiri/juhend improviseeritud laboriseadmete kohta, mittekriitiliste asjade jaoks, näiteks minu tilgutuslehtri muutmine rõhu tasakaalustamiseks, lisades paar tükki torusid? See on veel üks põhjus, miks ma pean teadma, millised materjalid on keemiliselt ohutud, seega ka plastikust küsimus. Minu vana klaasist meesterahvas tabati varguse eest, nii et mul on vaja macgyver mõned osad.

Tänan teid abi eest!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Selleks, et näpunäited oleksid võimalikult kasulikud, on vaja selgitada mitmeid küsimusi. Milliseid aineid kavatsete sünteesida ja millistes kogustes? Lõhnade arv, tehnilised tingimused, samuti soovitused laboriseadmete kohta sõltuvad sünteesimeetodist. Kas te ja teie abikaasa elate eramajas? Kas teil on maja krundil vaba ruumi? Või on need mingid muud tingimused?
 

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
GABA --> GBL --> GHB (Sandmeyer) paakides umbes 1 kg ghb ühe koki kohta ja umbes 1 koki nädalas. Maja on privaatne, kuid maja ja kinnistu, millel see asub, ei ole üldse valikud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Koht, kus te kokete, sõltub teie asukohast. Parimad võimalused on väike maakodu, millel on varjatud kelder, mida kasutate laborina. RV on üsna kahtlane, võite ette kujutada, miks =)
Ma arvan, et pole vahet, millist plastikut kasutad, kui sa seda ei kuumuta.
Tilgutusotsakute kohta - võite kinnitada lihtsa Claiseni adapteri kolmekandilise ümarpõhjalise kolvi kurgu peale, mis võrdub atmosfääri reaktsioonis rbf. Claiseni adapteri üks kurgu ühendub tilgutuslehtriga, teine kurgu ühendub CaCl2-toru kaudu atmosfääri. Peale selle tuleb tilgutuslehtrit avada, et rõhk oleks võrdne.
 
Last edited by a moderator:

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Mul on teile suurepärane idee, mu sõber, kuidas oleks, kui te tulete Indoneesiasse? ja mis iganes teie vajadus nagu maja ja labori vajadused on, ma püüan neid täita. Aga ma tõesti, tõesti loodan, et teete sünteetilist kannabinoidi ja müüge seda mulle, ma ostan seda, selle asemel, et midagi küsida.
Hoidke minu lubadust, ma olen lihtsalt ärimees, kes vajab sünteetilist kanepit.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Vabandust, kui minu sõnad on ülbeltõsised, võib-olla olen liiga elevil.
Tervitused Indoneesiast👋
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
osta puhkekinnisvara koos elektriga. kellegi teise nimel või offshore-ettevõtte kaudu, mida ei saa jälgida.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ma usun, et te saate hankida kannabinoide väga lihtsalt India keemiaettevõtete kaudu. ei ole kindel, kuigi proovige indiamart ja võtke ühendust mõne ettevõttega (ärge tegutsege kahtlaselt.)
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Kas te olete seda kunagi teinud. See ei ole nii lihtne, kui enamik arvab. Palun õpetage mind.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
I did.I soovitan teil saada advokaat, kes on valmis seda teie eest tegema.Te võite proovida seda ise internetis, kuid kui soovite olla kindel, et kõik on vaja head advokaati, et määrata kõik teie jaoks(valida õige riik ilma maksuaruandluse nõuded,määrus,küsimused)ja teha paberimajandust.Samuti paluge tal luua usaldusisik, et olla tegevjuht, et tagada lisaturvalisus.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Minu arvates on kummaline asjaolu, et maja peaks olema tema tegeliku identiteedi suhtes jälgitav. Kui büst peab juhtuma ja isegi kui keetaja on eemal nad otsivad ADN kõikjal tema prillid ja kogu tema laboris nii kogu tee oma kuradi
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Selle kohta ettevõtte nimi. midagi ebatavalist selles. ja ofc kui LE teab, mida te teete ur fucked anyway. selle ettevaatusabinõu, mitte kuulikindel taktika.
 
Top