Question mis on ravim, mida saab valmistada või kasutada kodumasinatest või kemikaalidest

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Milliseid ravimeid saab valmistada mõnest kemikaalist, mida saab hõlpsasti osta või mis on juba olemas? (Loodan, et see on õige teema)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kloroform, seda ei soovitata siiski. Tõenäoliselt on olemas mõned kohalikud taimed, millest saab ravimeid ekstraheerida. Tõenäoliselt mitte krokodilli. Mis riigis sa millises piirkonnas oled?
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ma elan osariikides EST aega tänu vastuse eest
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Looduslik salat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Maagilised seened kasvavad kevadel New Jerseyst Mississippi ja suvel S.carolina fla. Ga. TEXAS ECT. Sassafras albicans kasvab kirdeosas fänn teeb mda/mdma 🤔seal on palju Dataram strumonium ma ei sega, phalaris rohi ja Illinois kimpu lill on Dmt🤔 see on 4am, seal on mõned teised taimed ümber. Pseudoefedriini saad apteegist, 9g/kuu ettevaatlikult. Amanda muscaria var. Guessowii on tõesti tavaline.....Homme mõtlen veel välja
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Saate kasvatada mooni Marijuana ja mitmeid teisi häid taimi, nii et ma arvan, et see ei ole väljaspool võimalust, et teha krokodilliga 😅
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Kas sa ei saa muskaatpähklist kõrini? Pole kunagi proovinud. Võiks olla karm
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Ei soovita,uskuge mind,pohmellid on disastures,aga kui teete,jooge palju piima,see aitab seda kinni hoida
 
Top