Question väga odavate ravimite tootmine

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tere, can u öelda mulle, kas on tõesti odavad ravimid tootmises ja kuidas neid valmistada. Kas need on pigem amfetamiin või LSD või mõni muu narkootikum ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mis on eelarve ja mis on eesmärk?

amfetamiin on odav, lsd ei ole realiseeritav
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Bensodiasepiinid, mida ma olen kuulnud, on odavad ühe annuse kohta. tuhandeid annuseid sünteesite 1 jooksuga. kuid siis on pudelite doseerimine ja pressimine kitsaskoht.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
see peab olema tõesti odav. odavam kui met või mefedron, sest minu riigis on 4-MMC tootmiseks vajalikud tooted kallid ja raskesti kättesaadavad.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ma tean, kuidas 4-MMC workse, sest see on minu riigis väga populaarne, kuid ma tahan teha midagi sellist nagu lsd või mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Kas u saadab mulle lingi mõnele foorumile selle kohta?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP on mõnel turul populaarsust kogunud. Sellel ainel on lihtne ja odav süntees, väga tugev toime ja väike annus. Hiljuti tegime selle aine sünteesi kohta videoklipi, paljud inimesed võivad sellest huvitatud olla.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ei, ma lihtsalt kuulsin teisest käest, et sa saad koletise saagise võrreldes annusega, mul ei ole siin mingeid teadmisi ega kogemusi
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
kas keegi saab mind aidata... vajan abi, kuidas sysnthesis 5CLADB ja võib-olla ka teisi kannabinoide..... palun võtke ühendust ma vajan teie abi!!!
aitäh ette
 
Top