Question Usaldusväärsed TDP tableti müüjad

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Mul on vaja mõningaid TDP-vorme tablettide valmistamiseks, kuid mul on raske neid leida. Paljud vananenud veebisaidid ja foorumid räägivad pidevalt, et kontrollige Alibaba ja AliExpressi, kuid tundub, et iga kord, kui ma leian müüja, on nende tooted juba maha võetud.
Ma tõesti loodan, et see foorum saab mind aidata. Kui keegi teist teab mõnda legaalset müüjat, kes tegelikult täidavad seda, mida nad lubavad, ja ei peta inimesi, tahaksin seda kuulda.
Tänan teid abi eest
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Selles poes näib olevat kena ja suur valik nii stantse kui ka erinevaid tabletipresse. 💊 Ka hinnad tunduvad õiglased.
Kuid ma ei tea, kas nad on turvalised ja usaldusväärsed. Ma leidsin nad redditist ja tundus, et nad on seaduslikud. Äkki keegi on nendega juba kogemusi teinud või vähemalt midagi kuulnud selle poe kohta?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tänan vastuste ja PM-i eest.

Ma olen olnud kontaktis nende TDP-kuubikute tarnijatega ja nad müüvad neid endiselt AliExpressil, kuid teistsuguse tootenime ja kirjeldusega. Sa pead võtma tarnijatega ühendust WhatsAppi või WeChati kaudu, et saada õiged lingid nendele nimekirjadele. See, mille ma leidsin, on kaubamärk nimega "Candyland" ja müüb neid umbes 50 $ ilma saatmiskuludeta.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ostke Hiinast. Küsi, et saadetakse koos mõne metallosaga, et ei tekiks kahtlusi
 
Top