Trumpi mõrvakatse

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Endine president Donald Trump sattus laupäeval Pennsylvania osariigis toimunud miitingul mõrvakatse sihtmärgiks. FBI tuvastas pühapäeva varahommikul laskja 20-aastase Thomas Matthew Crooksina Bethel Parkist, Pennsylvaniast.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
See on mulle väga kahtlane. Ma usun, et see oli kavandatud. Kas reklaamitrikkidena või tahtis "sügav riik" teda surnuks. Selles juhtumis on nii palju kahtlast ja üllatavalt on täna vabariiklaste rahvuslik kongress.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma näen seda kindlasti. Nagu võimalus suurendada oma küsitlusarvu. Idk see tundub lihtsalt nii riskantne mitmes mõttes. Ta läheks vangi, kui ta seda lavastaks. Samuti oli ta nii lähedal surmale, et see tundub äärmuslik.
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
On kummaline, kuidas kõigist kohtadest just trumpi otsesel vaateväljal olev katus ei olnud turvatud, sinna läks redel üles ja et salateenistuse snaipritele öeldi korduvalt, et nad ei tohi tulistada.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Igasugu ma kuulen, et need katused oleks pidanud olema kaetud. See on ideaalne koht, kus pildistada
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
lisaks on väga ebatõenäoline, et laskja oleks mööda lasknud, kui see ei olnud tahtlik... ma ei tea relvadest palju, aga trumpi oleks pidanud olema lihtne tulistada sealt, kus ta oli, ja seda AR-iga, mitte vähem. trump ei vajanud isegi tikke. kuradi naeruväärne. ma arvan, et see oli lihtsalt selleks, et kogu kohtudraama tõttu temast ära võtta või mingi sümpaatia saamiseks vist. "mind lasti maha JUHTIMIST KAITSEDES, nii et te peaksite minu poolt hääletama!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kuul tabas tema kõrva ainult seetõttu, et ta liigutas pead õigel hetkel. Kui ta ei oleks otsustanud kõrvale vaadata, oleks ta surnud.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Ma ei tea, kas see on see, mis annab talle võitu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden on loobunud ja toetab Harrise'i
 
Top