Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Kas tavalisest kausist saab šatterit suitsetada?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ei, see ei toimi.

Võib-olla võiksite kujundada tinafooliumist mingi toru ja kuumutada selle põhja, või võib-olla teha seda nagu teised ravimid ja panna killustik natuke kokkuvolditud alumiiniumfooliumisse.

Shatteri jaoks on tavaliselt vaja dab-tarretist

Kas teha mõned söödavad tooted või kasutada fooliumi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See tähendab, et te saate, kuid te ei näe tegelikult, mida teete. Kauss on nagu mull, mida te lükkate ülevalt alla. Ma olen suitsetanud seda pragu varrega, jahtinud draakonit, kuumalt rööveldanud, aga tee on;
QgKXhdOlaQ

Vaakumpumbaga külmapüüdja bong. Siis kui sul on sitt otsas, siis kallad vee poe pannile ja aurustad selle... Tada emergency stash
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Meenutab mulle paari kuu eest, kui ma tahtsin saada kõrini ja mul polnud killud käepärast... ja vaatasin tina bongi ja nägin seda jubedat, antiikset bongivett selles.
Ma teadsin, et selle joomine on välistatud, sest ma peaaegu ahmisin selle mõtte peale. Ja siis valguslampide hetk. Vannitoakappi piiludes märkasin laevastiku klistiirikarbi. Ülejäänu teate,

Lol tundus, et ma süstisin veerand grammi tagantjärele kraami!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Ma olen seganud seda rohu ja kasutan pulsar smoker..see on väike vape ei ole kindel, millisel temperatuuril see on, selle töötab hästi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei tea, mida tähendab POTV, kuid kui ma suitsetan rohtu, mida ma tänapäeval harva teen, on mul terve herbe aurusti, mis ei ole
Worth A damn ja mul on e-küüne bong rig koos coil ja pid. See on üsna mitmekülgne. Et vspe weed ma seadistada seda umbes 725-750f ja matemaatika on hea umbes 425°f ja crack umbes 275°f töötab hästi
 
Top