Probleemid Labdas Heroiini sünteesiga?

Darksmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Ma komistasin selle sünteesi käsiraamatu peale ja mul on mõned küsimused selle kohta.
Kuigi see on saksa keeles, võib-olla saate selle tõlkida...

Süntees: In einem 10-ml-Zentrifugenglas werden 28,5 mg morfiini, 29,4 mg N,N-(dimetüülamino)-püridiini, 1 ml diklorometaani (DCM) ja 100 µ l Essigsäureanhüdriidi vorgelegt. Das Gemisch jääb nüüd 5 kuni 6 min seisma. Nach Ablauf der Zeit wird das Gemisch mit 2 ml Wasser versetzt und in einem Scheiderichter mit 10 ml Dichlormethan ausgeschüttelt. Das Wasser wird abgetrennt ja die organische Phase mit wasserfreiem Natriumsulfat getrocknet. Nach dem Verdampfen des Lösungsmittels bleibt Heroin zurück.

1. Kui 100 yl atsetanhüdriidile ja 1 ml kloroformile lisataks 2 ml vett, kas mitte ülejäänud reageerimata jäänud atsetanhüdriid ei lahjendataks vees ja reageeriks äädikhappeks?
1b) kas äädikhape ei ekstraheeriks siis osa heroiini alusest happelisse veefaasi?

2. Kui teil on segus nii palju 4-DMAPi (mis lahustub DCMis paremini kui vees, ja see on tahke aine, kas pärast DCMi aurustamist ei jääks mitte ainult heroiini, vaid ka rohkem 4DMAPi üle?

Ma arvan, et need on 2 suurt küsimärki selle sünteesi kohta, kuid mul ei ole sügavad teadmised keemia kohta...

Mul on ka mõned küsimused, mis ei ole seotud sünteesiga, vaid puhastusprotsessiga või kristalliseerimisprotsessiga.

3. Mis on "morfiinhappe tartraat" ja selle "neutraalne sool" Kas ei ole ainult morfiin-tartraat ja morfiin-baas? Mis peaks olema morfiinitartraadi hapu sool (kui tartraat on neutraalne sool?).

4. Kui 1-butanooli ja tolooli segust morfiin ekstraheeritakse 1%-lises viinhappe vesilahuses, kas siis ei lahustu ka osa 1-butanoolist samuti vees ja hiljem, kui morfiinitartraat uuesti ammoniaagiga välja lõigata, kas siis morfiinibaas ei lähe lahustuma koos vees lahustunud osalise 1-butanooliga? Samuti ei saaks see veest kuivada siis vastupidi.

5. (väga oluline põhiküsimus) Kas ka puhtast orgaanilisest faasist nagu DCM+Morfiin-baas oleks võimalik eraldada aluse soolaks veega happelise lahusega? Või ei jõuaks hape kunagi morfiin-baasi, kuna see on veest täiesti eraldi (koos happega).

Äkki keegi oskab mind aidata! Oleksin äärmiselt tänulik, kui mõni asjatundlik keemik mind oma (võib-olla rumalate) küsimuste osas koolitaks.

Tänan juba praegu,

Darksmoke.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Ausalt öeldes ma havennt thraintest aimu aga te teete seda, mida ma olen alati unistanud, et teha oma herion lol. Ma püüan välja selgitada, kas fentanüüli on keeruline teha, sest see on umbes minu tolerantsi suurus.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kas olete kindel, et see kogus katalüsaatorit on vajalik (29,4 mg 28,5 mg morfiini kohta)? Ma arvan, et see ei ole päris täpne.
Vett lisatakse äädikhappeanhüdriidi jääkide ekstraheerimiseks. Ma arvan, et heroiin ei lahustu orgaanilisest faasist sellise lahustite suhtega (H2O/dcm - 2/10).
 
Top