Question Vajate nõu, alles alustades. Raamatud ja asjad, mida õppida

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Tere kõigile.

Ma lõpuks otsustasin ja otsustasin alustada keemia õppimist ( mu pea on juba valus)

Läksin ja võtsin kätte järgmise
1) orgaaniline keemia kui teine keel (kõik 4 väljaannet).
2) orgaanilise keemia laboratooriumi tehnikad
3) udemy ja muud erinevad veebipõhised õpetused

Nüüd on minu lõppeesmärgiks kõik see, et teha ise toimeaineid tableti valmistamiseks
Nagu dekstroamfetamiin, oksükodoon, hüdrokodoon ja mõned teised, mis mulle hetkel ei meenu.

Ma usun, et kliendid peaksid saama täpselt seda, mida seal tellivad endale.

Kui see ei tööta, mõtlen ma tagasi minna kolledžisse farmaatsiateadustesse.

Igasugune abi oleks väga teretulnud.

Ma püüan oma haridust ühtlustada, nii et kõik teemad või tehnikad, mida ma peaksin oma aju sisse juurima, oleksid suureks abiks.

Tänan teid, et võtate aega oma hõivatud elust, et aidata seda mind.

P.S. Ma ei pahanda uurimistööd ja olen valmis tööd tegema. Nii et võib-olla link või muud raamatud, mis aitavad, palun andke mulle teada.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ma tean, et see on üleliigne ja sa juba loetletud online õpetamine, kuid im just alustades liiga ja saite nagu psychonautwiki, vespiary ja safrole on elu päästjad 😅😅

ma tegelikult leidsin safrole lingi kataloogi kohta bb ise, nii et ma soovitan teil vaadata, mida veel nad on. ka alati kontrollida viitematerjalid saidid bc nad sageli viib teid paremates kohtades!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Mida rohkem võimalusi õppimiseks, seda parem. Registreerusin tuutorlusele, et saaksin õppida omas tempos (neil on oma õppeprogrammid). Tänan teid abi eest.
 
Top