MDMA ja seks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
MDMA - üks kõige populaarsemaid seksuaineid. Mida on vaja teada MDMA lähedusest mürgistuse kohta? Kuidas vältida teravaid nurki, ja see on meeldivam teha seksi, kuid mitte korraldada ise täiendavaid probleeme? - Ükshaaval räägin kõigest allpool.

ÜLDINE INFORMATSIOON
Mõju ja tagajärjed

MDMA kasutamine seksi ajal võib põhjustada järgmisi positiivseid mõjusid: - Libiido ja seksuaalse kalduvuse suurenemine - Kõige otsesemad vestlused partnerite vahel, mis võimaldab neil üksteist paremini tundma õppida ja liikuda vastastikkuse mõistmise uuele tasemele - Vabadus, võimalus tulla seksis tavaliste külgede jaoks - Empaatia, mis väljendub tugevamates tunnetes partnerile/partnerile, mis võimaldab lähedusest saada tugevamaid emotsioone - Eufooria, mis tegevus tugevdab emotsioone intiimsest lähedusest - seksuaalvahekorra aja pikendamine On võimalik eristada negatiivsetest mõjudest: - Erektsiooni puudumine või ebapiisavus aine mõju ajal - Libiido vähenemine mitmel päeval kuni mitu nädalat pärast kasutamist - Ebasoodne reaktsioon füüsilisele tegevusele MDMA sobib kõige enam seksimiseks kallimaga, kelle vastu on tunded. Aine toime on üldiselt suunatud partneri poolt naudingutele, seejärel "loomalikele instinktidele", mistõttu seksuaalset lähedust MDMA all võib iseloomustada kui pikka hellitamist perioodilise seksiga. Empaatia, emotsionaalsus, täielik avanemine - kõik see iseloomustab nii hästi kui võimalik selle aine mõju.

SOOVITUSED
Olles veendunud, et teil ei ole vastunäidustusi MDMA kasutamiseks, ostmine on järgmine samm. Paljudel põhjustel soovitan lõpetada valiku kristall MDMA, kuid mitte ecstasy tabletid. Lisaks - see aine ei armasta "dogon" seetõttu kasutate vajalikus annuses ainult üks kord.

Kasutusjuhised
MDMA seksiks, samuti mis tahes muudel eesmärkidel, on lubatud kasutada suu kaudu. Intranasaalselt ja intravenoosselt viisid kuigi teoreetiliselt lähenevad, kuid selle aine jaoks ei ole nad eelistatavad.

Annustamine
Optimaalne annus on 100-150 mg MDMA-d. Suuremas koguses võtta, ei ole mõtet põhjusel, et
kõige tõenäolisemalt te lihtsalt ei ole enne seksi ja ka kõrvaltoimete tekkimise riskid suurenevad oluliselt. Mis puudutab tablette - keskmiselt üks tükk on täiesti piisav ühe inimese jaoks, kuid ma soovitan enne ostmist, lugemine vastuseid ja õppida struktuuri tablett.

Ajastus
Olles kasutanud MDMA suukaudselt, algab toime kõige sagedamini 30-60 minutit hiljem. Ma ei soovita kohe alustada seksiga. Parim aeg selleks - hiljem paar tundi pärast kasutamist. Kui seal möödub "määrav" toime tipp. Need kaks tundi võib veeta hellitades, tantsides või otse rääkides.

Kombinatsioonid
MDMA on see aine, mida soovitatakse võtta soolona, kuid on üks erand. Candy Flip on klassikaline kombinatsioon, kus kõigepealt võetakse hape ja kaks-neli tundi hiljem MDMA-d kaks korda väiksemas annuses, kui tavaliselt aktsepteeritakse. Sellel kombinatsioonil on märkimisväärne hulk austajaid, kuid selle kombinatsiooniga ei ole piisavalt andmeid keemilise seksi kohta. Minu isiklikul arvamusel - mitte kõige sobivam kombinatsioon armastusmängudeks. Sobib isikutele, kes on huvitatud, et kombineerida ühel päeval üsna erinevaid ja väga ebatavalisi tundeid intiimsest lähedusest.

Probleemid erektsiooniga
Selline probleem on olemas. Siis on annus suurem - eriti väljendub erektsioonihäire. Väljumisel mõnel kasutajal lahendatakse probleem iseseisvalt, kuid farmakoloogiline toetus on enamasti vajalik.

OHTU
Aine võib olla potentsiaalselt ohtlik. Tuleb jälgida annust, kasutada soovitatud kasutusjuhiseid, vältida ohtlikke kombinatsioone. Võib saada põhjuseks huvi kaotamine seksuaalse läheduse vastu ilma psühhoaktiivsete ainete kasutamiseta. Sageli toimuvad olla juhtumeid, kui selle aine mõju all, inimesed räägivad inimestele ümber liigset teavet - kaaluda seda enne selle aine vastuvõtmist paari. MDMA-st võõrutusele võib järgneda huvi kadumine igasuguse seksi vastu ja ka üldine depressiivne ja apaatiline seisund.

KOKKUVÕTE
Üks neist ainetest, mida intiimne elu võib edukalt kasutada paaride muutmiseks. Lisaks sellele on kasutamine
MDMAd armastuses on võimeline lahendama mitmeid psühholoogilisi probleeme - teil on lihtsam end täielikult avada üksteisele. Selline praktika on võimeline päästma hääbuvaid suhteid, andma neile uue elu. Tuleb märkida, et kõigi eeliste juures on veel mõned puudused, millest ma püüdsin eespool kirjutada.
 
Last edited by a moderator:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin paar korda MDMA all seksida mõõdukas (arvestades minu kaalu ja ainevahetust) annuses 200-220 mg ja mulle meeldib see.
Kuna ma võtan seda, on minu erektsioon piisavalt tugev ja tundlikkus kasvab täiesti teistsugusele tasemele, mis on tavatingimustes kättesaamatu. Aga ma ei saa cum - probleem.
 

wiserthanearlier

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mdma seks on suurepärane. Oluline aeg pärast tulekut ja varajane tipp.
Gbl on hämmastav koos - see nõuab katiooni. Peab ohutult doseerima.
 
Top