• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Kohaliku ravimituru uuringud - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 Kohalike online-müüjate nimekirja koostamine ja nende veebisaitide liikumine

2.2 Populaarsed turuplatsid teie riigis ja nende saitide/liikluse analüüs:

4.Põhjalik nimekiri temaatilistest ja teemakohastest veebisaitidest/Telegrammigruppidest või kanalitest/kogukondadest Discordis või muudest sotsiaalvõrgustikest, mis kajastavad teie riigi uimastitarbimise ja uimastikaubandusega seotud uudiseid.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Tere, kas te võiksite anda nõu, kuidas seda teha
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kuidas mida ? Mida te mõtlete?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ma ei saa aru, miks te seda küsimust siin esitate, sest see küsimus jääb täiesti väljapoole selle postituse ulatust. Aga ma kirjutasin teile tagasi privaatsõnumiga.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kui soovite olla bbg analüütikuks, peate te sellest midagi teadma, mitte lihtsalt registreeruma ja siis laskma meil seda teie eest teha .....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ty orko. Ja ma ei saa küsida?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kui te kandideerite tööle, kas te küsite ka teistelt inimestelt, kuidas te peaksite seda tegema ?

Kas te teate midagi muud kui solvanguid ?

P.S. Ja sinu tõsiduse üle võiks ka vaielda.... Kõigepealt kirjutad mulle, et tahad midagi ja siis mängid surnud viga.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ilmselt te ei saa sellest aru, seega püüan seda teile selgitada. See ei ole töö, et teha midagi selle kogukonna jaoks. Keegi maailmas ei tea kõike, seega on normaalne ja loomulik küsida, kas keegi saab aidata. Ma ei suutnud päris 3 küsimust töödelda, sest ma ei tea kõigist slovaki saitidest jne. ja ma küsisin ainult 3 küsimust, seega ma ei tahtnud, et keegi seda kõike minu eest teeks. mõte oli selles, et kes tahab aidata, see aidaku, kes ei taha aidata, see ärgu aidaku. Teistes "rahvuslikes" gruppides võib kohata täiesti sarnaseid küsimusi, mis on üles ehitatud täpselt sellele "küsitlusele". Minu tõsiseltvõetavuses ei ole kahtlust. Igatahes ma kindlasti ei taha siin vaielda, sest see on piinlik ja ebausaldusväärne ja ma vabandan teie ees oma liigse reaktsiooni eest, tunnistan. Aga kui teil on probleem või soovite mulle ikkagi midagi öelda, palun kirjutage mulle privaatsõnum.
 
Top