• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Brno Kuidas tellida?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma olen juba pikka aega tahtnud tellida midagi sellelt saidilt, kuid ma ei ole kunagi midagi tellinud, nii et ma tahan küsida, kas te tellidate oma tegeliku nime ja aadressi all ja ma tahan küsida, kas seda saab saata postkontorisse kättesaamiseks või kastiga
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Olen seni teinud siin ainult ühe kaubanduse ja umbes 10 koos Torzonil ja Archetype'il. Alati oma tegeliku nime ja aadressi all, sest igasugused valenimed või katsed kasutada kõrval asuvat tühja barakki muudavad asja ainult keerulisemaks ja suurendavad kahtlusi. Postkast postkontoris on niikuinii tagatud lepinguga, kus on tuvastatud majaomanik, nii et see ei lahenda midagi, välja arvatud juhul, kui avada see valedokumentidega, aga see on palju suurem operatsioon. Aga siis on probleemiks see, et paljud edasimüüjad keelduvad postkasti saatmisest.

Mõnes suuremas kortermajas on võimalus, et kastid on vanemad ja võib-olla isegi mõned katki. Seal on võimalik mahajäetud kasti remontida/asendada ja kasutada vale nime ilma, et keegi seda märkaks. Aga mitte kõigil ei ole seda võimalust.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Mõned müüjad tarnivad DPD kaudu. Seal läheb see võltsitud nimele. Kõik, mida vajate, on telefoninumber, eelistatavalt krediidiga, et kuller saaks teile helistada. Aga müüjad ei taha kasutada erakullerfirmasid, see on nende jaoks riskantne. Traditsiooniline post on nende jaoks anonüümsem.
Kogenud müüjad teavad aga, kuidas pakke piisavalt hästi pakendada, et vältida avastamist.
Igatahes on kõige parem muidugi tellida riigisiseselt ja ELi piires, kui teisiti ei saa.
 
Top