Question Kas keemilist reaktorit või ümarpõhjalist kolbi on võimalik asendada plastikämbriga?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Sooviksin teada, kas väikesemahulise keemilise sünteesi tegemisel on võimalik asendada keemiline reaktor või ümarpõhjaline kolb plastikämbri või muu keemilistele reaktsioonidele vastupidava materjaliga.
Tänan teid kõiki!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Äärmiselt laias tähenduses võib see olla, KÕIGE KÕRVALIKULT võimalik. Sa võid kuumutada seda silikoonvööga või elektrilise elemendiga, mida võid segada värvi segistiga. Enamasti ei saaks selles refluksida ega destilleerida. Neid saaksite teha küll karboobil või klaaskannus. Klaas on enamiku kemikaalide suhtes läbitungimatu, plastmass aga mitte.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
sõltub sellest, millised kemikaalid ja soojus. epoksiidkate on samuti hea
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ma kasutasin polüpropüleenist (PP) prügikasti, et teha mdma freebase 20C juures, see töötas, kuid prügikast deformeerus, sest metüleenkloriid. Aga see ei ole probleem, plastmass ei sulanud ega purunenud.
Mephdroni jaoks metüleenkloriidis, kus on vaja kuumutada lahust 38C-ni, oleks võimatu plastis.
 
Last edited:

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas olete kunagi valmistanud MDMA-d?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma soovitan väga polüetüleeni (PE), konkreetselt HDPE (suure tihedusega) LDPE kasuks, kuid soojus on piiriks, seega ei tohi kunagi kasutada kütteallikaid ja eksotermilised reaktsioonid peavad olema taltsad (vaadake sulamistemperatuuri), nii et seinavärvi jaoks kasutatavad plastmassist ämbrid peaksid piisama, kui materjaliks on HDPE. Kui tegemist on soojade lahustega, siis valage neid sooja või sooja veevanniga, mis ei ole enam küttekeha peal.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Sõltub täielikult reaktsioonist, mida teete. Paljusid reaktsioone saab teha plastikust, paljusid mitte. Ma mõtlen, et täpsemalt öeldes saab, kuid see lekib plasti sisse.

Teate, kuidas seal on nagu inimesed arutavad mikroplastide küsimust meres/ookeanis ja vees üldiselt? Need reaktsioonid on nagu selle ülim versioon. Tõsiselt mees sa ei taha alla neelata või suitsetada midagi, mis võib vähegi sisaldada polümeere.

Jah, see on võimalik, kuid ma soovitaksin alati klaastarbeid või ainult PTFE plasti, mitte midagi sellist nagu plastmassist ämbrit. Kolvid on väga odavad kui tead kust otsida.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vaadake mdma sünteesivideot selle mehe ja tema värvilise labori 🥼 mantli paruka ja dildo aparaadiga ... mida ta kasutab ?
 
Top