• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Kutsuge oma narkootikumide edasimüüja osalema!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Hei, kas te teadsite, et kui te kutsute kedagi liituma ja ta liitub, saate raha. Kui inimene, keda te kutsute, saavutab edasimüüja staatuse, saate palju ,raha, ma mõtlen 100 dollarit JA protsendi kõigi nende tehingutest saadavast deposiidist. On ka muid soodustusi ja boonuseid.
Ameerika Ühendriigid on siinkohal tugevalt alaesindatud. Ma ei ole kokku lugenud, kui palju edasimüüjaid on, kuid mitte piisavalt. Seal ei ole deposiiti ( paljud turud nõuavad seda) tasud on madalad, teie raha on siin turvalisem kui peaaegu kõikjal maailmas see võib olla turvalisem siin kui teie taskus. Teie nõuetekohase dillegentsi korral on siin turvalisem müüa. Ma olen ostnud siit tõenäoliselt 5000 dollari eest narkootikume ja mind ei ole kordagi ära petetud ja ma ei tea ka mitte midagi nende diilerite kohta, kellelt ma olen ostnud. Ma tean, mis osariik on tagastamisaadressil kirjas ja see on absoluutselt kõik. Minust ei ole mingit infot välja piinata, ma ei tea narkodiilerite kohta mitte midagi. Keegi ei tule kell 3 öösel nende koju. Keegi ei ütle telefonis midagi lolli. Sa ei sõida ringi narkootikumidega. Politsei ei tohi posti avada, nii et kui narkootikumid on postipakendis, siis politsei ei saa seda avada. Nad peavad saama postiinspektorile
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Sa helistasid?? Lol aga tõsiselt idk miks ta otsustas jagada minu fotod nii üleval kui ka all minu kommentaar.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 36
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 36
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
KURADI KÕRVALINE! Ma tunnen neid siitkaudu lõhna. Värskelt niidetud murukõrred koos kassikuse ja hobusepaskaga. 😄 pani need turule. Imgrew seened aastaid ja ma ei suuda neid isegi vaadata ilma, et tahaks oksendada. Need on kindlasti mõned head eksemplarid. Palju inimesi tahab neid osta
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
88
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Olen vaadanud paari müüjat teisel turul ja kavatsen katsetada üht või teist toodet. Midagi, mida ma märkasin 2 teistelt turgudelt, on kontrollitud müüja läbivaatamise ajalugu ja müügistatistika, mis on loetletud ja mida nad on üle kandnud teistelt turgudelt, kus nad on müünud või veel müüvad. Lihtsalt üks mõte, et juhtida kogenud müüjaid BB USA-sse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Õige, mul õnnestus üks müüja üles kerida ja ma arvan, et ta sobib siia hästi ja talle meeldib. Niipea, kui kõik tuleb mulle tagasi, kavatsen ma teda kiiremas korras stra8ght müüja, kuna ta kvalifitseerub.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Mulle meeldib see grupp siin! Me vajame rohkem inimesi
 
Top