Alfa-Pyros'i lisandid

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Mõned partiid kõikvõimalikke alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) võivad korduval aurutamisel põhjustada probleeme, isegi kopsupõletikke. See erineb partiide lõikes väga palju.
On üsna selge, et põhjuseks on sünteesi käigus tekkinud lisandid.

Mis on nüüd tüüpiline soovimatu lisand tootmises? Pürrolodiin? Etüülatsetaat? Isegi HCL? On olnud teateid Potassiumpermanganaadi kohta Hiinast pärit partiis.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Huvitav oleks teada sünteesi ekspertide arvamust. See on tervise jaoks oluline küsimus.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ma võin seda küsimust kinnitada. Mõned partiid teevad kopsudele rohkem vaeva kui teised.

Ainus erand siiani: Mul on hea allikas alfa-php, mis ei tee üldse mingeid probleeme. Ma arvan, et see pärineb algselt RC poest, mis müüs seda enne hiljutist keelustamist. Kahju, et mulle meeldivad teised püros rohkem :/

Ükskord sain proovi pyro, millel olid isegi nähtavad lisandid. Selle vingumine tekitab kopsudes tohutuid probleeme.
Probleeme tekitavad just lisandid, mitte püros ise.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Jep mõned partiid tapavad läbi sompbviouslt me piloteerida pipe.down for a.few.days until it's healed..... hahaha yeah right


Ettevaatlik palju telefone käib ringi isnaciallybam analouge aga mul on ideanwhat outlet sa võisid osta ja ma usun, et nad ikka kannavad siis originaal (ja küsivad käe ja jala eest) .let's face it mitte igaüks, kes seda kraami sünkroonib on staarkeemikuks
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Soovin tõesti saada selle kohta rohkem teavet. Ma kasutasin seda IV-d, kuid see oli siis, kui see oli seaduslik ja mul ei olnud kunagi mingeid tõelisi probleeme. Aga turg nüüd, see ei üllata mind üldse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Siin, poisid, ma sain teile selle 😘 ( see on link PDF allalaadimisele, mida ma tean, et teile meeldib)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tänan, väga huvitav.
See juhtub ainete ebaseaduslikuks muutmise ja demoniseerimise teel. See teeb haiget ja tapab inimesi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Huvitav on, et lisandite abil rühmitatakse ainete partiisid, millele järgneb tarneahelate lahtimõtestamine. Teine argument tootjate jaoks on puhta toote loomine. Kui mitte selleks, et hoolitseda kasutajate tervise eest (mis peaks minu arvates olema nimekirja tipus), siis selleks, et säilitada omaenda meelerahu. Puhast toodet on raskem keemilise kohtuekspertiisi abil korraldada ja seega ka jälgida.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See on mulle kaugelt üle jõu käiv, kui ma isegi püüan seda ära arvata. Ma tean, et minu atsetoon kolletub vee mõjul, kuid see on kollane ka pärast seda, kui ma sellega praktiliselt kõiki aineid puhastan. Kui te kasutate seda lahustina deprotonimisel ( te tegite selle põhiliseks), siis võib tekkida isofoor, mis on kollane vedelik.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Pesemine, et alfa-pvp, kollane tuhmunud iga pesuga. Nii et ma oletan, et see puhastas midagi välja.
Mine saada on mis tahes ainega, sa puhastad?... Kuigi see on praktiliselt puhas?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Minu arvates on tõenäolisemalt tegemist pyyrolodiini saastumisega, mis on tingitud pesemise puudumisest pärast animatsiooni ja lõplike kristallide mittepuhastamisest külma atsetooniga saagise kaotuse tõttu
 
Top