Kuidas teha kiirpastat A-Oilist (otsitakse tõelist kuidas)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tere sõbrad,

ma otsisin tõelist kuidas seda teemat.

Ma leidsin ühe niidi, kuid see niit ei olnud tõeline. Kui keegi oleks nii tore ja kirjutaks hea samm-sammult, oleks see suurepärane!

Ma tahan teha 5kg pastat Vorm 1 liitri õli. PH on 12,2. mul on väävelhape 96 protsenti ja isopropanool 99 protsenti. Sain ka 2kg oft kofeiini ja kreatiini. Pls ei püüa veenda mind pähklile lõigata minu kraami... Mees ei taha maksta rohkem kui 600€ kilo, nii et kuidas kurat ma peaksin seda wirhout lõikamata tegema. Ma vajan raha ta vajab sitt kiirust, see on asi.

Kui keegi saaks mind aidata, oleksin super tänulik !

Tänan teid
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
1 liitrist tippkvaliteediga õlist saadakse maksimaalselt 2,6-2,8 kg pastat ja selleks on vaja metanooli, mis on parem kui IPA.
PH kohta ei huvita mind, mida inimesed arvavad ja mida nad usuvad linnalegende, kuid PH12 tähendab, et selles on veel natuke vett (seda saab kontrollida sügavkülmikus), kõige puhtama ja parema kvaliteediga õli PH on umbes 10 ja see suureneb, kui see segatakse lahustiga.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tundub, et olete professionaalne. Võib ma küsida teid samm-sammult see aitaks mind ja teisi palju bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA töötab, kuid see ei ole optimaalne kõrgeima saagise saavutamiseks. 1 kg õli jaoks on vaja 5 kg puhast metanooli. Segage hästi ja lisage hape tilkhaaval happe pipetiga, segades pidevalt, et te ei rikuks ühtegi amfetamiini. Kasutage kalibreeritud digitaalset pH-mõõtjat (Milwaukee on parim) ja saavutage pH 6 pasta jaoks. Pärast Ph 6 saavutamist kasutage kuivatamiseks suuri filterpaberilehti (palju neid). Segamiseks/lõikamiseks pulbristage amfetamiin võimalikult peeneks pulbriks ka kofeiin. Kasutage pulbrisegamismasinat (ei oska teid aidata, millist kasutada, sest ma ei tee seda osa tööst, kuid te saate aru, et see ei ole raske) . Pärast pulbri segamist ja segamist kasutame tavaliselt REDATS käsitsi hüdraulilist pressi + käsitsi valmistatud terasvormid pulbri pressimiseks telliskivivormi. Pärast pressimist lihtsalt vaakum või panna kilekotti ja müüa.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Aitäh, vennas! Nii et minu arusaamist, kui ma tahan müüa märg pasta ma jätaks filtrilehe osa välja ? Ja miks inimesed panevad selle külmikusse? Mis on selle meetodi saagis ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Te peate seda kuivatama ja filtreerima, sest pärast segamise lõpetamist langeb amfetamiin põhja. Termin ''kiirpasta'' viitab tavaliselt mitte täielikult kuivatatud või puhtale tootele (st märjale tootele, lõigatud/segatud tootele jne.) Külmik on A-õli jaoks mõned inimesed panevad õli sügavkülma, et külmutada vesi välja peale õli, mis on imelik, kunagi ei ole seda ise teinud, vaid kuivatanud seda kuivatusainega. Saagikus sõltub peaaegu täielikult A-õli kvaliteedist/puhtusest.
 
Top