Question Kuidas ma saan ekstaasi valmistada?

high

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahan teha ekstaasi isiklikuks kasutamiseks. Aga ma ei tea, kuidas seda teha.

Kas keegi saab mind aidata, kuidas seda teha?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
kõik teie küsimused on vastused siin, lugege hoolikalt ja otsige vajalikku teavet, peate lihtsalt foorumi läbi vaatama !!!.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Me arvasime, et teil võib olla vaja seda kuulda.
1. Lugege foorumit.
2. Teadke, mida te tahate.
3. Otsustage, kuidas te seda saate.
4. Tee seda.

Sa tahad XTC-d, me ei ole tegelikult sellesse valdkonda investeerinud, aga kui me ei eksi, siis võid MDMA-d kasutada ja nii me soovitame järgmist:
Hankige oma MDMA, kas tehke seda ise (selle kohta on lugematuid teemasid, otsige lihtsalt üles) või ostke see kelleltki teiselt (eelistatavalt usaldusväärselt müüjalt/tootjalt).
Tehke oma pillid. (info on võetud sellest juhendist: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/pill-tablet-pressing-guide.6310/#post-25584 )
Juhendis soovib postitaja teha xanaxi, kuid te võite kasutada sama infot XTC-pillide valmistamiseks, lihtsalt modifitseerige matemaatika vastavalt oma vajadustele:
Üks pill XTC laseb öelda, et kaalub umbes 300mg. Üks tavaline MDMA annus on umbes 100mg ja selle infoga võime öelda, et vajame 200mg inaktiivset koostisosa pilli kohta (sideaine = inaktiivne koostisosa, asjad, mis panevad pilli püsima sellisel kujul, nagu te seda sisse pressite).
Matemaatika:
1g MDMA = 1000mg = 10 tabletti.
iga 1 g MDMA kohta vajame 2 g sideainet (mitteaktiivset koostisosa).
1 pill = 100mg MDMA + 200mg sideainet.
Ülejäänud juhend peaks olema sama, segage oma kraami nii kaua kui võimalik, et vältida hotspots ja kasutage oma valitud pillipressi.

(selle oluline on alati testida oma narkootikume, kui te ostate neid kellegi teise käest, kasutage testikomplekte)
Kui on keegi, kes on ekspert see värk siin palun vastata siin, juhul kui me tegime mingeid vigu parandada meid.
 
Top