[HELP] Oma esimese partiireaktori valimine - Hiina reaktor või mitte?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei inimesed,

on aeg valida oma esimene partiireaktor.

Et vältida vajadust osta rohkem kui üks reaktor reaktsiooni skaleerimise ajal ja ka kulude kokkuhoidmiseks hiljem, sooviksin saada oma käed 100L klaasreaktori.
Ostes 2-10L ühe koos jahuti + vaakumpumbaga, et seda hiljem 100L reaktori ostmisel uuesti edasi müüa, tundub mulle liiga suur risk.

Millised on teie kogemused Hiina partiireaktoritega?

Ma eeldan, et firmad nagu USA LABS toodavad ka Hiinas ja müüvad ainult Amazonis, nii et kas mul oleks parem osta otse Hiina tootjalt?

CLEARNET HOIATUS - SEE POSTITUS SISALDAB CLEARWEBI LINKE

Olen saanud mitu pakkumist, mida tahaksin siin loetleda:

Lab1st

Olen pakkumist taotlenud ja ootan seda praegu, kuid nad on võrreldes teistega väga kallid. 200L batch reaktor ilma vaakumpumba & jahutita maksab 17.500€.

USA LABORID

- 100L mantliga klaasreaktor koos jahuti + vaakumpumbaga: 28.049€
Link: https://www.amazon.com/USA-Jacketed...ards/dp/B09T3QLWQT?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1


YUANHAI:

- 100L mantliga klaasreaktor: 3.350€
- Tsirkuleeriv jahuti: 1.000€
- Tsirkuleeriv küttevann: 1.260€
- Veetsükli vaakumpump: 450€

- 20L Rotavap: 3.150€
- Tsirkuleeriv jahuti: 2.000€
- Veetsükli vaakumpump: 450€

- 50L Rotavap: 4.200€
- Tsirkuleeriv jahuti: 2.250€
- Veetsükli vaakumpump: 450€

Link: https://yuanhuai.en.alibaba.com/

Cincerly,

Koko
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Lihtsalt osta teile alustuseks 20liitrine ümarpõhjaline kolb, 2 või 3 kaela. Võite teha 2 kaela, 3 kaela, kui soovite. See on palju odavam
kuumutada seda gaasiga ja kasutada mööda ülaosa segisti varras kuni läbimõõduga 20 peate ostma selle eraldi, sest segistid toetavad ainult läbimõõtu 6
Samuti osta akvaariumipump 10 vatti ja hea kondensaator
ka hea termomeeter ja pH-paber või digitaalne pH-paber.

samuti on soovitatav tellida hea stardikomplekt, sest ühendused on klambrid kolvid ja palju muud
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
kui ostate väljaspool Euroopat, peate maksma ka impordimaksu 21%.
nii et 10 000€ puhul on see 2100€ lisatasu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Aitäh, sõber, sul on õigus - alguseks on see ilmselt hea lahendus, et tutvuda protsessi ja reaktsiooniga!

Ma leidsin suurepäraseid võimalusi ja tellin neid, aitäh!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Kas kuumutusmantel või kuuma plaat ei toimiks sama hästi?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
mitte 20-liitrise kolvi jaoks
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Leidsin tegelikult 20L kolbidele sobiva 2100W soojendusmantli.

Kõlab minu jaoks mugavam kui gaasi või kuuma plaadi kasutamine.

CLEARNET HOIATUS


Veel üks 3000W võimsusega


Esimene on üsna odav ja soojendab kuni 350 °C, teine aga võib tegelikult soojendada kuni 450 °C.

NaBH4/CuCL2 marsruudi kaudu ei ületata 80 °C ja see sobiks suurepäraselt, teie valitud P2P marsruudi jaoks sobiksid need samuti, kuna vajalik on temperatuur 165 °C.

Mida te arvate?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

te teete seda, mida te arvate, et see on teile hea .

Ma ei kasuta seda kunagi becouse mulle meeldib gaasi nii palju rohkem ja kõige tähtsam on ülesse segamine 1500 t/min
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ma proovin mõlemat varianti, kuna olen näinud mõlemat laboripilte internetis ja otsustan siis, mis mulle kõige paremini sobib :)


Tänan nõuannete eest!
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Millises riigis te olete?

Kui ma alustasin, oli reaktorite tellimine puhas hullumeelsus, nüüd, kui ma olen enam kui kümme aastat konsulteerinud kanepitööstuses CA-s, USAs. Ma võin tellida 10 100-liitrist reaktorit ilma silmapilguta.

Nii et ma võin teid otse tulistada või isegi hõlbustada tellimust, kuigi minu konsultatsiooniettevõtte kaudu. Ma tahaksin käsitleda "Hiina" küsimust kohe hte gate. Tootjaid on palju ja paljud nende tooted näevad identsed välja, võin kogemusest öelda, et mõnedel on korralik kvaliteedikontroll ja teised lihtsalt ei vasta nõuetele. Küsimus kompundeerub, kui jõuate klienditeeninduse või asendamise/probleemide lahendamise juurde.

Aga kui see on öeldud, et olla täiesti aus, eriti kanepitööstuse jaoks, ei ole see kõik oluline, sest nii kaua, kui see on klaasist ja hoiab vedelikku, on see enamasti hea. Abiseadmed on teine teema.

Nii et aidata teid kõige paremini, millises riigis te olete ja mida te soovite oma reaktoriga teha? Uskuge mind, ma olen näinud ja teinud seda kõike, ehitanud palju multimiljoni dollari laboreid ja palju odavamaid laboreid, mis jooksevad ringi kallimate ümber, kus doktorid keeravad kraaniklappe ja numbriklahve.

Kui kõik, mida vajate, on kerge kütmine ja jahutamine koos segamisega, siis ei saa te valesti minna, kui vajate täpset ehitust, et mahutada õhu ja vee tundlikke protsesse või täpset temperatuuri juhtimist, siis vajate mõningaid juhiseid.

Samuti sobivad reaktorid hästi refluksiks, kuid mitte taastamiseks, ja kui kristalliseerumine on meeles, siis tahaksite filterreaktorit, millel on filtriplaat ja põhi, mis langeb välja lihtsaks kogumiseks.

Hiina tootjad võivad suurepäraselt kütta ja jahutada, eriti hinna eest, vaakum - mitte nii palju.

Anna mulle teada, sõber, hea meelega aitan!
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei mees,

suur tänu teie tagasiside eest.

See tähendab, et ma elan praegu Kesk-Euroopas ja mul ei ole äritausta üheski tööstusharus, mis võiks olla helfpul tellida suuri summasid partiireaktoreid Hiinast. Ka see on ülesanne mõne nädala/kuu pärast, kuid ma tahan, et kõik oleks valmis ja paigas, kui aeg on õige.

Eesmärgiks on ainult amfetamiini freebase tootmine.

Kas olete avatud privaatseks vestluseks?

Olen kontrollinud mitmeid Hiina ettevõtteid ja valin alati need (lisaks kvaliteedile välimuse ja hinnakujunduse osas), mis pakuvad head klienditeenindust kogu protsessi vältel.

Ma ei ole veel ühtegi tellimust teinud, nii et aeg arutelu alustamiseks oleks väga õige küll.

PS - ma ei saanud oma kontole ligi 2 nädalat ligipääsu, nii et alates homsest olen täielikult tagasi.

Cincerly,

Koko
 
Top