Kas kellelgi on olemas kindel, tõestatud n,n-DET süntees trüptamiinist?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See kõik on tõesti pealkirjas, kuid ausalt öeldes oleksin huvitatud mis tahes primaarsetest trüptamiinidest, mida saaks valmistada trüptamiinist - peale n,n-DMT.

Iv oli edukas DMT sünteesi puhul trüptamiinist - mis on tore, esimene täielik uimastisüntees. See on tore tunne - erinev ekstraheerimisest, eriti kuna enamik inimesi lihtsalt ei teaks vahet!

Igatahes, kui ma ei saa teha midagi muud väikestes kogustes, et proovida esimest korda, siis teen suure koguse ja müün, et rahastada oma järgmist projekti ja võib-olla isegi rotovap, sest ma olen super laisk ja tahaksin tellida vähem kemikaale, samuti teha vähem destilleerimisi!

Igatahes yeh mul on palju trüptamiini jäänud nii....yeah lol

Ma omamoodi unustasin, kui palju DMT tegelikult väärt on. See võib olla lihtsalt väärt, et ma muudan selle kõik DMT-ks, kuna trüptamiin on tõesti lihtne tulla lihtne minna lol

igatahes
Ma loodan targad poisid. Mul on nüüd pöörlev tiivikpump, nii et ma võin tõmmata väikese vaakumi 1tori ümber või veidi üle, nii et ma arvan, et see avab uued destilleerimisvõimalused, kuid ma võin eksida ja see ei pruugi teha mingit vahet haha
 
Top