Ergotamiin vedelikultuuris

Ergot

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile,

Olen hiljuti õppinud ja õppinud Claviceps Paspali, Clavicepsi tüve, mis toodab suhteliselt suurt ergotamiini saagist.
Nüüd unistan võimalusest leida selline tüvi loodusest ja tahaksin teada teie arvamusi selle kohta, kui elujõuline oleks sellise tüve kasvatamine minu tagasihoidlikus biolaboris.
Clavicepsi kasvatamise kohta on erowidil mõningaid andmeid ja need tunduvad üsna täielikud. Netis aga jätab mind päris pimedaks teiste kaasmaalaste võimalikud kogemused.
Leian küll tihti mainitud (Stevens ja Hall) Paspali, kas see on konkreetne kasvatatud või kasvatatud kõrge ergotamiini tootev alatüvi?

Minu unenäos ma läheksin välja leida mõned proovid põllult, kanda need steriilsetes tingimustes agarplaatidele ja sõltuvalt sellest, kuidas need arenevad hiljem mõnes laias suus purgis või lõpuks
abivalmis bioreaktorisse vedelikultuuride paljundamiseks.

Keegi soovib jagada teavet või mõtteid?

Tänud! :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
C. purpurea saab osta etsy'st korraliku hinnaga, kuid ainult väike arv nakatunud seemneid, millest siiski piisab mitme kultuuri alustamiseks.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Vaadake thevespiary foorumit seal on mõned suured teemad emajuurte kasvatamise kohta
 
Top