Tõhus viis DMT võtmiseks?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Helou😶‍🌫️
Olen võtnud sel nädalal ~0,6g DMT see oli tore, kuid ma tahan teada, kuidas ma saan võtta ravimit kõige tõhusamal viisil.
Ma mõtlesin 🤔 bout süstida seda, kuid ma olen mures, kui see võib negatiivselt mõjutada kogu reisi, kui mul on aega võtta süstla minu veeni, ja kui keemiline agressiivsus võib kahjustada minu veenisisese süsteemi.
(Sest ma proovisin seda nuusutada, ja see oli kõige hammustavam valu, mida ma kunagi olen tundnud).
Suitsetamine on mugav, kuid mõju kestab ainult paar minutit ja tolerantsus tuleb väga kiiresti,
Nuusutamine on valus, kuigi os teeb rohkem kui suitsetamine
Suukaudne võtmine ei ole samuti ideaalne, see on DMT raiskamine, sest maohape pidi molekuli "lagundama".
Ei ole palju võimalusi, kuidas seda õigesti teha?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Ainete tarbimiseks on vaid mõned viisid: suukaudne, nosal, veenisiseselt, intramuskulaarselt, rektaalselt, inhalatsioon. DMT puhul on suukaudsel manustamisel parim suitsetamine või MAOI-de kasutamine mõju suurendamiseks.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Ma pean otsima, mis on maoi wow. Idk, kust seda saada ja ükski ravimipillidest, mis on Wikipedia, ei ole saadaval osta sellel foorumil (ma ei usalda teisi turge), kas on olemas mingi viis, kuidas suurendada neid inhibiitoreid loomulikul viisil?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
See ei ole maohape, see on mao-A ( monoamiini oksüdaas a) ei lase seda isegi oma aju läbi soolestiku raja, kui te ei võta piisavalt, et kasutada oma keha MAO üles pluss piisavalt ekstra, et olla efektiivne. Dmt ja maoi kestavad tunde ja tunde
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Käime läbi DMT manustamise peamised viisid ja nende mõju organismile.
  1. DMT suitsetamine / aurustamine. See on kõige levinum ja tõhusam meetod. Suitsetamisel või aurustamisel siseneb DMT kiiresti vereringesse kopsude kaudu, mille tulemuseks on peaaegu kohene toime (30 sekundi kuni 1 minuti jooksul), mis saavutab kiiresti oma tipptaseme ja kestab umbes 5-15 minutit. Intensiivsus on mõnede jaoks sageli üle jõu käiv ja nagu te mainisite, on mõju lühiajaline. Kiire algus võib teatud kasutajatel põhjustada ka ärevust selle äkilise ja sügava iseloomu tõttu. Tolerantsus kujuneb seansi jooksul kiiresti, kuid taastub kiiresti, tavaliselt tunni aja jooksul.
  2. Nuusutamine (insufflatsioon). DMT nuusutamine põhjustab pikemaajalise toime võrreldes suitsetamisega. Mõju võib alata 5-10 minuti jooksul ja kestab 20-40 minutit. Valu on tavaline, kuna see ärritab tugevalt nina limaskesta. Samuti on teatatud, et kogemus on vähem sujuv ja raskemini hallatav kui suitsetamine.
  3. Suukaudne tarbimine koos MAOI-ga (Ayahuasca-taoline). Mõju võib kesta kuskil 4 kuni 6 tundi. MAOI takistab DMT lagunemist maos, võimaldades tal jõuda ajju. Kuid selleks, et see toimiks, tuleb kasutada õiget MAOI-d (nagu harmaliin või harmiin). See on ajamahukam ja sageli füüsiliselt nõudlikum kogemus iivelduse, puhastuse ja kehakoormuse tõttu, kuid mõned leiavad seda sügavalt mõttekaks. Ilma MAOI-ta lagundab maohape DMT-d enne vereringesse jõudmist.
  4. Lihasesisene süstimine (IM). DMT süstimine intramuskulaarselt võib põhjustada sujuvat algust (2-5 minuti jooksul) ja pikemat toimet (umbes 30-60 minutit). Mõned kasutajad leiavad, et see meetod annab suitsetamisega võrreldes järkjärgulisema ja paremini kontrollitava kogemuse. Kuigi intravenoossest süstimisest ohutum, kaasnevad IM-süstidega siiski riskid, näiteks infektsioon või abstsessid, kui ei järgita nõuetekohast steriilset tehnikat. Kõrge intensiivsus võib mõne kasutaja jaoks olla ikka veel üle jõu käiv.
  5. Intravenoosne süstimine (IV). See meetod annaks teile kõige intensiivsema ja vahetuma kogemuse. Algus on peaaegu kohene ja toime võib sõltuvalt annusest kesta 5-30 minutit. Kuna DMT satub otse vereringesse, oleks trip väga tugev. Infusioon on riskantne mitmel põhjusel: kohene ülekoormus, veenide kahjustus, kopsuriskid, psühholoogiline ülekoormus.
Soovitused:
  • Kui te olete otsustanud uurida süstimist, on IM-süstimine palju ohutum alternatiiv IV-le, kuid ma soovitan tungivalt mitte süstida seda ilma korralike teadmisteta annusest, steriilsetest tehnikatest ja riskide mõistmisest.
  • Jäätmete minimeerimiseks ja suitsetamise tõhususe suurendamiseks uurige selliseid tehnikaid nagu klaasist vapor genie või DMT vape pen, mis võivad pakkuda suuremat kontrolli annuse üle ja vähendada liigsest kuumusest tingitud lagunemist.
  • Kaaluge eksperimenteerimist Ayahuasca või Pharmahuasca (DMT + MAOI kontrollitud keskkonnas), kui otsite pikemat ja sügavamat kogemust.
Lõppkokkuvõttes on oluline kaaluda iga meetodi riske ja eeliseid. Igal manustamisviisil on omad kompromissid, kuid teie ohutus peaks alati olema prioriteet.
 
Top