Question Nullist valmistatud ravimid

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere BB kogukond,

Milliseid ravimeid on lihtne sünteesida ja suhteliselt odav?

GHB ja muud asjad
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Orgaanilises keemias saab kõike teisendada kõigeks, kuid on üks väike probleem... procces tõhusus ja hind. Näitena võib osta naatriumbensoaati ja siis muuta see kraam kõrge kuumuse ja NaOH abil benseeniks. Nii et teil on benseeni, mida nüüd teha? Lihtsalt osta atsetooni ja teha kloorigeneraator ja teha kloratsetooni, seejärel reageerida kloratsetooniga benseeniga ja saad P2P ja reduktiivse aminatsiooni kaudu saad metamfetamiini. Aga yieald on väga madal umbes 5-10 protsenti.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ma ei tea, kas ma vastan teie küsimusele, kuid ma loodan, et ma aitasin teid. Nii et absoluutne küsimus on ei, te ei saa odavalt toota ravimeid, kuid võite teha seda nullist, kuid see maksab midagi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taimeekstraktid on seal, kus see on olemas. Taimed on suurepärased keemias. Sa võiksid teha seda, mida ta ütles, aga sa võiksid ekstraheerida ephedra senensis või Kathus edulus ja vähendada seda. See on palju odavam ja lihtsam. Taimed sünteesivad teile efedriini ja Kathariini.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrool euginool müristiin efedriin kokaiin dmt, harmaliin, psilotsiin bufoteniin.....praktiliselt iga ravim sai alguse taimeekstraktist.
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi teab, kust ma saan safrooli osta? Ma ei taha teha sünteesi, tahan lihtsalt taim ise
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrool ei ole tegelikult taim. See on orgaaniline ühend, mida leidub arvukates taimedes erinevas koguses. Safrooli ekstraheerimiseks kasutatav täpne meetod sõltub allikast.

USAs kasvab sassafraspuu (Sassafras albidum) looduslikult umbes Texase keskelt kuni idarannikuni. Sassafras-õli ekstraheeritakse juurte koorest aurudestillatsiooniga ja õli sisaldab umbes 75-85% safrooli. Lugesin ka, et Sassafras'i juurest pärineb juuretise maitse. Nimi "ROOT beer" on nüüd palju mõistlikum!

Paljud erinevad taimed sisaldavad safrooli, sealhulgas muskaatpähkel ja must pipar, kuid mitte paljud sisaldavad piisavalt, et see oleks oluline. Allikataimed, mida minu arvates kõige sagedamini kasutatakse, on järgmised:
  1. Cinnamomum Burmannii on pärit Hiinast ja selle saagikus on umbes 95% safrooli.
  2. Ocotea odorifera on pärit Brasiiliast ja annab umbes 90% safrooli.
  3. Sassafras albidum on pärit USAst ja annab umbes 85%.
Sõltuvalt sellest, mida sa üritad saavutada, ei pruugi taimede kasvatamine ja õli saamiseks pressimine olla parim viis. See on palju tööd millegi eest, mida saab osta internetist. Ma olen kuulnud, et inimesed ütlevad, et Sassafras-õli on raske leida, kuid seal, kus ma elan, on see kergesti kättesaadav kauplustes, sealhulgas Walmartis. Samuti olen näinud seda müügil Amazonis, Ebays ja Etsy's.

Ma ei ole keemik, mul on raskusi oma Kool-Aidi magustamisega, aga ma olen näinud vähemalt paari viisi, kuidas muuta see äsja omandatud Sassafras õli mõneks kuulsusrikkaks Safrooliks .

Meetod, mis tundus mulle kõige lihtsam, tuli Hive'i arhiivist. Nende lähenemisviis oli, et enne Safrooli ekstraheerimise katsetamist tuleb Sassafras-õlist eemaldada lisandid. Pärast Sassafras-õli "pesemist", täpne ekstraheerimisprotsess sõltub sellest, kellelt te küsite, kuid põhimõtteliselt panete õli sügavkülma ja seejärel eemaldate Safrooli kristallid, kui need ilmuvad.

William Dampier kirjutas üles kogu protsessi MDMA valmistamiseks Sassafras-õlist lähtudes ja tema lähenemisviis oli Sassafras-õli destilleerimine. Üksikasjalik kirjeldus on siin: Foorumid>Sünteesi tehnoloogiad ja analüüs>Amfetamiinid (fenüületüülamiinid)>Täielik MDMA süntees Sassafras-õlist Al/Hg-ga.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Lugedes uuesti teemat ja minu ülaltoodud teksti, arvan, et kulutasin palju aega, püüdes vastata küsimusele, mida keegi ei esitanud. o_O
 
Top