Erinevus Leuckarti reaktsioonis formamiidi ja ammooniumformiaadiga

kosingo

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Tere, poisid,
Kõigepealt tahan öelda, milline tore foorum see on! tõesti huvitav!
Mul on küsimus Leuckarti reaktsiooni kohta amfetamiinide tootmiseks ja võib-olla keegi siin saab mind aidata:
Kirjanduses räägitakse kahest erinevast meetodist Leuckarti reaktsiooniks: üks ammooniumformiaadiga ja teine formamiidiga (võib-olla koos sipelghappe lisamisega). Mõnes allikas mainitakse, et ammooniumformiaadiga variant on väidetavalt tõhusam, kuid ma näen siin peamiselt kirjeldusi formamiidiga. Miks eelistatakse formamiidiga varianti? Mida tuleks Leuckarti reaktsioonis ammooniumformiaadiga arvestada temperatuuri ja BMK segamissuhte osas?
Tänan ette igasuguse kasuliku vastuse eest.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Võib-olla on parem küsida Leuckarti meetodi teemas...
Otsisin kemikaale amfetamiinide tootmiseks Leuckarti meetodiga ja sain huvi kaltsiumformiaat, sest odavam kui ammooniumformiaat. Kõik need on formamiidi valmistamiseks vist?
Aga ma lõpetasin Leuckarti meetodiga, nüüd proovin boorhüdriidi meetodit :)
Kui ma saan anonüümse aadressi kemikaalide saamiseks, proovin Leuckarti meetodit formamiidiga, kuna formamiid on seaduslik ja väga odav, kuid seda ei saa saata tavapostiga suuremate kui 5l tellimuste puhul.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Kus on kaltsiumformiaadi amiin? Ammoniaagist (amiinist) ja sipelghappest (amiidi valmistamiseks) tuleb amiidi valmistada. Aga ma olen ka imestanud, miks eelistatakse siin formamiidi, sest paljudes töödes on öeldud, et ammooniumformiaatide tee on tõhusam tee. Isegi onu Fester räägib formamiidist ja muidugi N-metüülformamiidist, et toota bensedriini metüülvariant. Väga kummaline, kuid nüüd proovin esimest korda Leuckart'i formamiidiga, sest seda on väga lihtne toota ammooniumformiaadist.
 
Top