Diklofenaknaatrium ja ravimid

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Tere. Mul on küsimusi kõigile meditsiinitöötajatele. Im praegu arsti poolt välja kirjutatud Diclofenac naatrium ja retseptis on öeldud, et ma ei saa selle kasutamise ajal alkoholi juua ja tahtsin teada, millega ma veel ei saa seda kasutada. Ma lähen peole mu sõbrad kolme päeva pärast ja mõtlesin kasutada kokaiini või amfetamiini nagu Adderall või Meth bcs. Kas see on hea mõte või ma ei tohiks seda sellega kombineerida ja lihtsalt lõpetada ravimi kasutamine umbes üks päev? See on ette nähtud meditsiiniline seisund, sealhulgas "vesi" minu põlved, infektsioon sain 3 aastat nüüd, et sai minu iga liigeste valu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Tere tulemast!
Diklofenaki kombineerimisel kesknärvisüsteemi stimulantidega ei ole üldiselt suuri otseseid koostoimeid. Siiski tuleb arvesse võtta mitmeid tegureid:

1. Individuaalsed terviseseisundid: Mõlemad ravimid võivad tõsta vererõhku. Kui teil on hüpertensioon või südame-veresoonkonna probleemid, võib nende kombineerimine neid seisundeid süvendada.

2. Kõrvaltoimed: Diklofenak võib põhjustada seedetrakti probleeme, samas kui stimulandid võivad põhjustada söögiisu vähenemist, ärevust ja unetust. Nende kombineerimine võib suurendada nende kõrvaltoimete tõenäosust või raskusastet.

3. Maksa- ja neerufunktsioon: Diklofenak metaboliseerub maksas ja eritub neerude kaudu. Adderall võib mõjutada maksaensüümide aktiivsust ja neerufunktsiooni. Kui teil on maksa- või neeruprobleemid, võib nende ravimite kombineerimine põhjustada probleeme.

4. Annustamine ja kestus: Kõrvaltoimete oht võib sõltuda mõlema ravimi annusest ja kasutamise kestusest. Kummagi ravimi suured annused või pikaajaline kasutamine võib suurendada tüsistuste tekkeriski.

Kuigi diklofenaki ja stimulantide vahel ei ole olulisi otseseid koostoimeid, tuleb nende kombineeritud kasutamisse suhtuda ettevaatlikult.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Okei nii, et peamine probleem peaks olema minu maks bcs veretulemustest leidsin välja(omal teadmisel) minu maks võitleb mingi infektsiooniga bcs minu leukotsüüdid on rohkem kui normaalne jne. Minu viimane küsimus on, kas ma peaksin lihtsalt mitte midagi tegema ja lihtsalt normaalne päev oma sõpradega või on võimalus lõpetada ravimid üheks päevaks ja kui ma tunnen valu kasutada teisi ravimeid, mis ik ei võitle infektsiooniga, kuid lihtsalt aitab valu ja saab kasutada koos amfetamiini või alkoholiga?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Arvestades kõiki sisendandmeid, jätaksin seekord peo vahele, et lõpetada ravikuur, ületada võimalik infektsioon ja olla järgmise korra jaoks heas vormis, et olla hea meelega. Lõpuks ei saa aga keegi peale teie teha valikut. Peamine on mõista selle tagajärgi ja aktsepteerida oma rolli nende tekkimises.
 
Top