mis tahes müüjad, kes on tegelikult seaduslikud ja mitte lihtsalt mingi kelmikas varjatu isik

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma tahan amfetamiini või teadaolevaid lähteaineid, mitte disainerravimit, mida teadlased ei ole veel isegi katsetanud
või kiirust, mis on maskeeritud toidulisandiks nagu näiteks salenduspillid on sibutramiin, kas keegi teab sellist toidulisandit?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Teha tehing eskrooni jaoks ülejäänud meelega & kõige usaldusväärsemad müüjad foorum on lahke & nutikas ✨🙏🏻🌹 kui sa saad oma amf ei unusta nautida iga hetk 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, kasutage oma õiguste ja huvide kaitsmiseks alati hostimist. Kuigi see maksab veidi rohkem käitlemistasu, on see seda väärt. See võib muuta BB-foorumi sujuvamaks.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Hi can i dm you to explain exactly what is it ,i don't have enough expérience to understand by my self,any thing make my safety strong i'll do it
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hei, kas te saate natuke selgitada, kuidas seda teha?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Miks te ei õpi lihtsalt P2NP sünteesi ja redutseerige seda ise r-amfetamiini valmistamiseks.
See ei tundu üldse väga raske olevat....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
minu kodus ? nii et ma saan oma maja õhku lasta ? kui te näitate mulle retsepti, siis võib-olla saan ma
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
kui mul oleks labor, siis oleksin juba ammu teinud metamfetamiini, sest mul on efedriini (puhtalt)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
uurimiskemikaalide, eriti populaarsete kemikaalide katsetamisega. RC-d võivad tegelikult olla ohutumad ja paljud neist on seda ka, kui teie tavalised ravimid
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
see on täpselt see, mida ma ka mõtlesin, kuninganna
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
teil on õigus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kui lähete turule ja leiate soovitud ravimi, vaadake hinnanguid. Te ütlesite amfetamiini, seega olete Euroopas ja seal on amfetamiini mitmel kujul saadaval mitmetelt müüjatelt. Ei ole mingit kelmust. Teid ei saa isegi kelmuse, kui te ei püüa. Ma võin isiklikult kinnitada 10 müüjat USAs
 
Top