1 D LSD süntees?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kas keegi oskab kirjeldada, kuidas 1 D LSD valmistatakse?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mis on 1N atsüül sellel (1P, 1A, 1CP) ma tean. Tavaliselt peaks N atsüülimine toimuma lähteainel (on võimalus atsüülimine viimase sammuna), nii et te saate teha kõik tüübid samast LSD-st, sõltuvalt sellest, milline atsüülkloriid on käepärast. Propionüül on populaarne ja seda on lihtne osta.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma ei tea, milline oleks mõju, kui ahel on pikk ja mul on praegu kinky ilmutus, mida ma ei sülita siin, kuid müristoüülkloriidi on lihtne valmistada.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamiid, endogeenne transmitter on arahhidoonhappe amiid.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
kuigi idee on certin kogus stabiilsust oma idee, mõned probleemid on esimene apear, esimene on tegelik loomine molekuli on väga pikk ja ebaefektiivne protsess, steriilsed takistused ja kõik see, teine punkt oleks pärast teatud arvu süsinike lisatakse amiidide saba, molekul muutub liiga mittepolaarne ja ei suuda difundeeruda läbi vere aju barjääri, ma usun pärast umbes 4. või 5. süsiniku nii 1h-lsd siis muutub see mitte psycoactive
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma soovin, et kõik oskaksid niimoodi vastata! olete professor? (ma kutsun inimesi üsna sageli eksperdiks, kuid professor saite harva komplimenti). Ma ausalt öeldes ei ole kunagi mõelnud, et kogu molekulaarne koost on BBB läbimiseks, teades, et tegemist on eelravimiga, oleksin võinud kihla vedada, et see hüdrolüüsitakse selleks, et seda teha. Arahhidoonhape läheb oma teed ja LSD ma ei sukeldu sellesse igavesti põnevasse füsioloogiasse, nii läheb minu arutluskäik ja ma loen. Biokonjugaadid on omal moel lahedad, nii et see ei ole häbiväärne, mida ma kirjutasin, teades, et annust suurendatakse, kuna atsüül on suurem. Arahhidoonhape on minu pettumus ja ma loodan, et vähemalt üks kolb jäi üle minu kemikaalikogu massilise hävitamise (väärtuslik, sest ma "sundisin" DEA-d andma neid mulle tagasi, kuid mu vanemad hävitasid selle). Mul on 50g, kui im õnnelik Mul on vana võlu selle rasva suhtes, mida ma isegi ei suuda joonistada struktuuri (nüüd on see minu jaoks häbiväärne, kuna ma esitlen end biokeemikuna). Sünteesija minus teab, et ma ei pane praktikasse ja jah, see näeb välja nagu palju tööd. Aitäh, et tõid valgust thid ja stiimulit otsida rohkem. Lugupidamisega!
 
Top