Ποια χαρακτηριστικά πρέπει να έχει μια αγορά παγκόσμιας κλάσης;

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ποια είναι τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά για εσάς ώστε να επιλέξετε την πιο κατάλληλη πλατφόρμα συναλλαγών;
Μπορείτε να επιλέξετε περισσότερες από μία απαντήσεις ή να γράψετε τη δική σας επιλογή στα σχόλια
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ελπίζω ειλικρινά ότι οι αγορές θα παρέχουν διαβεβαίωση για τον επαγγελματισμό των πωλητών, κρύβοντας τα προϊόντα επαγγελματικά, διότι έχω παρατηρήσει έναν αριθμό πωλητών που δεν ενδιαφέρονται για την ασφάλεια του αγοραστή με όλο το σεβασμό προς όλους τους πωλητές
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Είναι επίσης βολικό να έχει γρήγορη ταχύτητα φόρτωσης.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Νομίζω ότι οι κριτικές και το καθεστώς "αξιόπιστου προμηθευτή" και η μεσεγγύηση βοηθούν. Το να έχετε περισσότερους τρόπους απόδειξης ότι θα πάρετε ένα καθαρό προϊόν ή τουλάχιστον περισσότερες δικλείδες ασφαλείας είναι πάντα καλό.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Επίσης, αυτόματη κρυπτογράφηση PGP για την αποστολή μηνυμάτων στις παραγγελίες
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ποιο είναι το νόημα αυτού; Οι διωκτικές αρχές θα εξακολουθήσουν να διαβάζουν ό,τι χρειάζεται αν βρουν τους διακομιστές. Το πρόβλημα με την κρυπτογράφηση δεδομένων στο διαδίκτυο είναι ότι τα κρυπτογραφημένα δεδομένα μεταδίδονται στον διακομιστή ήδη κρυπτογραφημένα. Εάν στέλνετε μη κρυπτογραφημένα δεδομένα στον διακομιστή και τα κρυπτογραφείτε στον διακομιστή, αυτό σημαίνει ότι οποιοσδήποτε με φυσική πρόσβαση στον διακομιστή μπορεί να υποκλέψει τα μη κρυπτογραφημένα πακέτα.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Έχετε καλά επιχειρήματα. Δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργεί, αλλά ίσως πρώτα να γίνεται κρυπτογράφηση στην πλευρά του πελάτη (πριν από την αποστολή στον διακομιστή) και στη συνέχεια να αποστέλλονται τα κρυπτογραφημένα δεδομένα μέσω του διακομιστή. Εσείς είστε οι επαγγελματίες. Θα εξακολουθούσε να είναι αναποτελεσματικό;
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Είναι ένα ακόμη βήμα που πρέπει να περάσει ο l*w e*force*ent για να πάρει u. Νομίζω ότι αξίζει τον κόπο αφού είναι δωρεάν.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
τι θα λέγατε για την απλή χρήση υπηρεσιών που σας επιτρέπουν να δημιουργείτε σημειώσεις οι οποίες αυτοκαταστρέφονται αφού τις ανοίξετε μία φορά;
για την αποστολή στοιχείων αποστολής φυσικά.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Δημιουργία, το κυριότερο είναι ότι είναι βολικό για τον πωλητή και τον αγοραστή.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ew! Όχι! Αυτή είναι μια κακή ιδέα. Απαιτεί ένα τρίτο μέρος να κατέχει το ιδιωτικό σας κλειδί, πράγμα που σημαίνει ότι αν αυτό το τρίτο μέρος παραβιαστεί ποτέ (δράση των αρχών επιβολής του νόμου, χάκερς μαύρου καπέλου, αποστάτης υπάλληλος κ.λπ.), όλοι και όλες όσοι χρησιμοποίησαν την υπηρεσία έχουν εκτεθειμένο το ιδιωτικό τους κλειδί. Πάντα ΠΑΝΤΑ κρυπτογραφείτε τις επικοινωνίες σας μόνοι σας στο δικό σας υλικό και αποφεύγετε οποιονδήποτε δεν το κάνει (διότι αν παραβιαστεί, παραβιάζονται και οι επικοινωνίες σας μαζί του.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
μπορούν να έχουν πρόσβαση στο διακομιστή και το κρυπτογραφημένο μήνυμα ,αλλά με το ιδιωτικό μου κλειδί και το πάσο μου. αποκρυπτογραφώ το μήνυμα στην offline εφαρμογή μου .Το μήνυμα που αποκρυπτογράφησα δεν θα φτάσει ποτέ στις αρχές επειδή μόνο εγώ μπορώ να δω το μήνυμα σε ένα απλό έγγραφο κειμένου και δεν το αποθηκεύω ποτέ στον μόνιμο αποθηκευτικό χώρο μου .
Ίσως δεν κατάλαβα καλά και ζητώ συγγνώμη .
Και δεν θέλω να πιστέψω ότι υπάρχουν άνθρωποι που αποκρυπτογραφούν τα μηνύματά τους online και επίσης δεν θέλω να πιστέψω ότι κάποιος μπορεί να δημιουργήσει το PGP του online .
Πάντα να χρησιμοποιείτε ένα λειτουργικό σύστημα Amnesia , δεν είμαι επαγγελματίας σε αυτή την περίπτωση , αλλά νομίζω ότι αν ψάξετε αρκετά για να κάνετε τον εαυτό σας ένα καλό OPSEC θα βρείτε πολλές λεπτομέρειες που μπορούν να σας βοηθήσουν πολύ . BE Safe bros!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
το άλλο μου είναι:
Καλή επιλογή αναζήτησης
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ενδιαφέρομαι για τις νεκρές σταγόνες, αλλά εκεί που βρίσκομαι, κανείς δεν τις κάνει ούτε θα γινόταν εύκολα αποδεκτές
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Συμφωνώ, δεν είναι δυνατή σε μικρές πόλεις ή πρέπει να ενσωματωθεί με κάποιο τρόπο στην υπάρχουσα αγορά
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Τα άλλα μου:
έμπιστοι αγοραστές, εννοώ την εξεύρεση ενός τρόπου για να προφυλαχθούν από κάποιους πελάτες mistery να εισέλθουν στην αγορά μόνο και μόνο για να γνωρίζουν πώς λειτουργούν όλα τα πράγματα και να βοηθήσουν την αστυνομία γύρω για να εργαστούν πιο εύκολα καταλαβαίνοντας πού πηγαίνουν. Οι πελάτες χρειάζονται κάποιο είδος αναφοράς για να εφαρμόσουν πριν υπογράψουν στο BB, μόνο περιορισμένες παραγγελίες για μήνες και να ξέρουν πώς κινούνται μέσω φόρουμ, ομάδων, αν ενδιαφέρονται για κάτι ή οτιδήποτε άλλο..δεν θα μπορούσαν να δουν όλα τα διαθέσιμα πράγματα την πρώτη μέρα.
Μεγάλη οι κανόνες κατά των δηλητηρίων, fentalyn, όπλα και ούτω καθεξής. Η λίστα των απατεώνων ενημερώθηκε.
Μια αγορά με ασφαλή κωδικό που ενδιαφέρεται για την ποιότητα και την ανωνυμία.
Όλα θα μπορούσαν να είναι πάντα καλύτερα στο μέλλον, σίγουρα τίποτα δεν είναι τέλειο, αλλά εδώ δεν πρέπει να είναι ο δρόμος στο διαδίκτυο, αλλά ένα φιλικό μέρος όπου ο καθένας μπορεί να αισθάνεται καλά.
Η ΒΒ βρίσκεται στο σωστό δρόμο!
Συγγνώμη για αυτό το μακροσκελές μήνυμα, ελπίζω να μην παραληρώ.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Ποικιλία προϊόντων, πληρωμή με εγγύηση, διαφορετικές μέθοδοι πληρωμής, ασφαλής και εμπιστευτική παράδοση και καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Νομίζω ότι η escrow μεγάλη,δεν βλέπω πολλά στραβά με αυτό που έχεις κάνει εδώ εκτός από αυτό που έγραψα πρώτα,ανησυχώ για τις γυναίκες με τα μπλε να βρουν το δρόμο τους εδώ και να μην τις προσέξουν για το ποιες είναι. 60 περίπου κακουργήματα κάνουν έναν άνθρωπο δικαιολογημένα (<zata λέξη)παρανοϊκό.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Προσφέρατε ως επιλογή τη "συνεχή προμήθεια", αλλά (και μπορεί να είμαι απλώς εγώ ιδιότροπος όσον αφορά τη χρησιμοποιούμενη διατύπωση) η καταλληλότερη διατύπωση θα έπρεπε να είναι "συνεπής προμήθεια", καθώς υποδηλώνει ομοιόμορφη διαθεσιμότητα και ποιότητα.

Όσον αφορά το "άλλα", θεωρώ ότι, εφόσον παραμένει εντός των νομικών ορίων, θα πρέπει να δοθεί προτεραιότητα στην όσο το δυνατόν μεγαλύτερη εποπτεία τόσο των προμηθευτών όσο και των πελατών. Το θέμα αυτό θίχτηκε από πολλούς άλλους ερωτηθέντες. Οι παραπομπές/κάποιος που εγγυάται είναι καλός, αλλά ένας χαρακτηρισμός βίντεο (π.χ.: όνομα χρήστη & η ημερομηνία γραμμένη μαζί με μια φράση που ζητείται από έναν διαχειριστή που εμφανίζεται σε ένα βίντεο κλιπ του αιτούντος που χρησιμοποιεί το/τα φάρμακο/α της επιλογής του/της. Από την πλευρά των προμηθευτών, πολιτική μηδενικής ανοχής για ψευδείς/ανακριβείς περιγραφές προϊόντων. Περαιτέρω, αν και αυτό εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από τον συγκεκριμένο προμηθευτή, ένα μέσο με το οποίο θα μπορούν να παραγγέλλονται ορισμένα είδη σε μεγάλες ποσότητες, αντί για πολλαπλασιαστές μικρών ποσοτήτων.

Ένα άλλο "άλλο" για μένα είναι η συμπερίληψη πρόσθετων ελεγμένων προμηθευτών που δραστηριοποιούνται στις ΗΠΑ, ιδανικά με τη δυνατότητα περιφερειακής εκπροσώπησης. Επιπλέον, θα ήθελα να δω τα τρέχοντα αποτελέσματα εργαστηριακών δοκιμών (GCMS) για τα προϊόντα που προσφέρονται από οποιονδήποτε προμηθευτή.

Τέλος, και πιθανότατα αυτό έχει ήδη αναρτηθεί κάπου, αν και δεν το έχω εντοπίσει ακόμα, μια λίστα με τις απαιτήσεις που πρέπει να πληροί ένας χρήστης προκειμένου να εξεταστεί για την άδεια να γίνει πωλητής.

Το τελευταίο πράγμα που θα πω είναι μια γνώμη και είναι η εξής: Σέβομαι απεριόριστα αυτόν τον ιστότοπο και τις αρχές πάνω στις οποίες ιδρύθηκε. Θα μπορούσαν κάποια απλά πράγματα να βελτιωθούν για να βελτιωθεί η εμπειρία του πελάτη; Σίγουρα. Απλά η συμπερίληψη ενός τρίτου μέρους που κρατάει την πληρωμή της συναλλαγής σε εγγύηση μέχρι την παραλαβή και την ικανοποίηση από τα παραδοθέντα υλικά είναι εξαιρετική. Συνεχίστε την εξαιρετική δουλειά! Συνεχίστε να προσπαθείτε να βελτιώνετε και να ενδυναμώνετε την πελατεία να επηρεάζει θετικές αλλαγές. Αυτό που κάνετε είναι εντυπωσιακό και είμαι ενθουσιασμένος να δω τι επιφυλάσσει το μέλλον!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Εννοώ εκτός από τα προφανή που έχουν ήδη αναφερθεί.
Οι "έμπιστοι πωλητές" θα πρέπει να έχουν κάνει εργαστήρια με κάποιο τρόπο στα προϊόντα τους, όταν αυτό ισχύει.
Δεν υπάρχει fent ή ειδικά τα ανάλογα. Δεν χρειάζεται κάθε ανταλλαγή να γίνεται για χημικά εγκλήματα πολέμου.
Περισσότερος έλεγχος στη διαγραφή μηνυμάτων.
Κάποιος τρόπος για να αποθηκεύσετε τον κατάλογο των προϊόντων των εμπόρων σε έναν σύνδεσμο στην κύρια γραμμή πλοήγησης. Δεν μπορώ να πιστέψω πόσο λίγες αγορές διευκολύνουν την επανάληψη εργασιών σε λίγους πωλητές.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Νομίζω ότι ένα από αυτά που δεν είναι εκεί πάνω είναι οι συνεχείς δοκιμές του προϊόντος. Οι άνθρωποι που αγοράζουν θέλουν να γνωρίζουν τι ακριβώς παίρνουν.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Θα πρέπει τουλάχιστον να αποτελεί προϋπόθεση για την ιδιότητα του αξιόπιστου πωλητή
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA ή FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ναι βέβαια αυτό είναι ο λόγος που οι πωλητές έχουν σχόλια , είστε από την αστυνομία θεάτρου που απαιτούν infirmation σχετικά με το προϊόν και τον προσωπικό τρόπο του πωλητή να κάνει τα έργα του . Αυτό δεν είναι ερώτηση οι άνθρωποι θα πρέπει να ρωτήσετε (ο τρόπος που είναι s συσκευασμένα ή κρύψει ή ίσως χειρότερα μερικοί άνθρωποι θέλουν φωτογραφίες του εργαστηρίου που χρησιμοποιούν (αν η χρήση); Τα προϊόντα έχουν περιγραφή και κριτικές . δεν πιστεύω ότι αν έχετε 10 κριτικές όλοι οι πελάτες είναι ηλίθιοι και δεν τους πιστεύετε. Απολύτως κανένας πωλητής eith ecperience δεν θα το κάνει ποτέ αυτό ,γιατί η DEA μας παρακολουθεί θυμηθείτε γιατί δεν πουλάμε Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Νομίζω ότι αυτό θα ήταν σπουδαίο. Ίσως να δώσετε στους προμηθευτές που συμφωνούν να κάνουν δοκιμές ένα σήμα ή κάτι τέτοιο; Έχω παρατηρήσει ότι πολλά πιεσμένα χάπια πωλούνται ως αληθινά. Τα περισσότερα ή το adderall πρόκειται να είναι μεθαμφεταμίνη στο διαδίκτυο. Είναι αρκετά κοντά, αλλά πείτε το αυτό που είναι.
 
Top