• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Ας συγκροτήσουμε μια ομάδα

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Παιδιά, ας συστήσουμε μια ομάδα για την παρασκευή φαρμάκων και την εμπορική τους διάθεση. Ας δημιουργήσουμε μια ιδιωτική ομάδα συζήτησης εδώ στον ιστότοπο. Καλέστε με pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkkkk μιλάτε σαν να είναι πολύ απλό και εύκολο, μήπως έχετε ήδη κάποιες γνώσεις;
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Υπήρξα διευθυντής σε μια boca de fumo και παραλίγο να μπλέξω στη διεθνή διακίνηση ναρκωτικών. Όταν πρόκειται για την παραγωγή ναρκωτικών, δεν υπάρχει καμία δυσκολία, καθώς ο ιστότοπος εξηγεί τον τρόπο σύνθεσής τους. Υπάρχουν επίσης προμηθευτές. Αυτό που λείπει είναι η οργάνωση και μια ομάδα για να σχεδιάσει και να εκτελέσει τη δράση.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
αδερφέ, δεν έχω καμία εμπειρία στο εμπόριο ή κάτι τέτοιο. αλλά είμαι πρόθυμος και πρόθυμος να μπω σε αυτή τη ζωή. το σχεδιάζεις αυτό με κάποιον ή είσαι μόνος σου; πώς θέλεις να φτιάξεις την ομάδα και πώς θα επικοινωνούμε; πιστεύεις ότι μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά εδώ ή σκέφτεσαι να μαζέψεις τα παιδιά μαζί;
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Συγκροτήστε μια ομάδα Βραζιλιάνων. Σε αυτή τη δουλειά, προχωράτε μπροστά μόνο όταν είστε οργανωμένοι, επειδή κάθε μέλος είναι απαραίτητο, ανεξάρτητα από τον ρόλο του. Η ιδέα είναι να κατασκευάσετε για να πουλήσετε στην PCC, στο CV και σε μικρότερες οργανώσεις πλανόδιων πωλητών. Παλιά είχα επαφές σε παρατάξεις, αλλά μετά το B.O. που πέρασα, έχασα την επαφή. Ωστόσο, δεν είναι τόσο δύσκολο να τους προσεγγίσεις. Δυστυχώς, απ' ό,τι βλέπω, οι Β.Ο. δεν εμφανίζονται συχνά εδώ. Αλλά αν καταφέρουμε να στρατολογήσουμε περισσότερα άτομα, θα μπορούσαμε να δημιουργήσουμε μια ομάδα για να συζητάμε όλο τον προγραμματισμό.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Νομίζω ότι 3 ή 4 άτομα είναι αρκετά για να ξεκινήσουμε. Έχω έναν φίλο που ενδιαφέρεται και μπορούμε να συνεργαστούμε. Τι θέλετε να παράγετε, πόσα γραμμάρια, από πού θα αγοράσουμε τα απαραίτητα υλικά, πόσο θα κοστίσει και πόσο θέλετε να το πουλήσετε; Ας δημιουργήσουμε μια ομάδα για να το συζητήσουμε περαιτέρω.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ας το οργανώσουμε. Πρόκειται να κάνω κάποια σχέδια για να συγκεντρώσω κάποια χρήματα και να επενδύσω σε αυτό. Έχω περάσει πολλά B.O. τώρα θα ανακάμψω και θα συνεχίσω. 'φησα ένα μήνυμα στο PV σας
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Σε ποιον πουλάτε;
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
αδερφέ, νομίζω ότι η πώληση είναι το πιο εύκολο κομμάτι. το πρόβλημα είναι να αγοράσεις τα υλικά και ένα μέρος για να τα παράγεις.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Ελάτε ιδιωτικά. Έχω μια προσφορά!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
είμαστε ενεργοί στον ιστότοπο
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ελάτε παιδιά, είμαι πρόθυμος να συμμετάσχω. Ας ξεκινήσουμε.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< έχω επαφές για να πουλήσω kg χονδρικής και μπορώ να βρω ένα μέρος για να τα παράγω, θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος από το br που είναι στη γραμμή μαζί μας είναι χημικός και μπορεί να συνθέσει τις εν λόγω ενώσεις;
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Για την παραγωγή ξετυλίγουμε. Έχετε μια επαφή για να πουλήσετε κοκαΐνη σε κιλά;
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ας πιάσουμε δουλειά, έχω πολλά στα χέρια μου BR. ας επικοινωνήσουμε και ας τα καταφέρουμε
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
ναι! όσο η κοκαΐνη, η MD και η μεθαμφεταμίνη!
:unsure:
αλλά περίμενε, δεν καταλαβαίνω, θέλεις να παράγεις κοκαΐνη στη Βραζιλία; δεν έχω ακούσει ποτέ για σύνθεση κοκαΐνης εδώ στη Βραζιλία γιατί το φυτό φυτρώνει μόνο εκεί σε γειτονικές χώρες... νόμιζα ότι μιλούσες για MD και μεθαμφεταμίνη αν κάποιος εδώ είναι πραγματικός χημικός και δεν παίζει το breaking bad, και ξέρει πραγματικά πώς να το κάνει, μπορεί να βγάλει λεφτά, ελπίζω να μην μιλάω σε 12χρονα που λένε μαλακίες στο ίντερνετ!
αλλά αν η ιδέα είναι πραγματικά καυτή, μπορεί να γίνει!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
υπάρχουν πολλοί από αυτούς εδώ αδερφέ, είναι δύσκολο να βρεις κάποιον στην br που να ξέρει να παράγει ένα φάρμακο. σκεφτόμουν να προσπαθήσω να το παράγω μόνος μου αλλά δεν υπάρχει περίπτωση, δεν έχω πουθενά να δοκιμάσω. ψάχνω για προμηθευτές σε άλλες ιστοσελίδες για να δω αν μπορώ να το μεταπωλήσω
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορώ να βρω καλής ποιότητας, αλλά η M τα φτιάχνει ήδη στην RJ... αλλά μπορώ να βρω ποιοτικά από την Ευρώπη.
Μπορώ επίσης να πάρω το λευκό αν το χρειαστώ.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Αν κάποιος εκεί έξω είναι χημικός και καταλαβαίνει το αντικείμενο και θέλει πραγματικά να κάνει μια υπεύθυνη πρόοδο, επικοινωνήστε μαζί μου στο PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Όπως εξήγησα ιδιαιτέρως, η κοκαΐνη στη Βραζιλία είναι η καλύτερη επιλογή, mdma ή mda στη Βραζιλία, οι άνθρωποι παράγουν πολύ από αυτό, δυστυχώς είναι συνηθισμένοι σε κακά πράγματα στη Βραζιλία, πάντα να προσπαθείτε να είστε ένα βήμα μπροστά στην ποιότητα και θα πάτε μακριά!

Αυτή είναι η πρόθεση, ας βρεθούμε μαζί και ας φτιάξουμε μια καλή αγορά για να διαπραγματευτούμε τα πράγματα ! Έχω πολλά πράγματα στα χέρια μου για να τα διαθέσω στο κοινό της BR !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Φίλε, είμαι πραγματική σκύλα
το να παίρνεις έκσταση από το pcc είναι η μεγαλύτερη μαλακία στον κόσμο φίλε είναι τόσο γαμημένα ΚΑΚΟ
Χριστέ μου!
 
Top