Πώληση προϊόντων

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας παιδιά,
Είμαι λίγο νέος στην αγορά φαρμάκων, αλλά γνωρίζω κάτι για τη χημεία,

Θα με ενδιέφερε να αρχίσω να μαγειρεύω οποιοδήποτε φάρμακο, αλλά δεν ξέρω ποιο είναι το φθηνότερο για την παραγωγή και δεν ξέρω ούτε τις κανονικές τιμές δρόμου και χονδρικής πώλησης, θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει μια πρόταση;

Εκτιμώ κάθε είδους πληροφορία.
-Lamorak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Σχεδόν όλοι οι τύποι φαρμάκων είναι φθηνοί στη σύνθεση, όλα εξαρτώνται από τη διαθεσιμότητα των αντιδραστηρίων. Μπορείτε να συνθέσετε αμφεταμίνη, μεφεδρόνη ή κανναβινοειδή, όλα τα είδη έχουν τη δική τους ζήτηση. Από ποια περιοχή είσαι; Και τι μπορείτε να συνθέσετε; Μπορούμε να σας παρέχουμε πλήρη υποστήριξη με ιδιωτικά μηνύματα, απλά γράψτε μου.
 
Last edited by a moderator:

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Αναζητώ κάποιον που να πουλάει προϊόντα και να είναι αξιόπιστος στη ναυτιλία.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Νομίζω ότι οι περισσότεροι άνθρωποι εδώ μιλούν αγγλικά, σας συνιστώ να κάνετε το ίδιο . Εγώ το κάνω αυτό χαχαχαχαχα
 

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
έτσι το μήνυμά μου στάλθηκε στα ισπανικά jajaj, πού μπορώ να βρω προϊόντα για τη λατινική Αμερική;
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Μήπως ξέρετε πώς να φτιάξετε χαρτί μπαχαρικών; Τα χρειάζομαι το συντομότερο δυνατό.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Εγώ έφτιαχνα μόνο μείγματα για κάπνισμα και χασίς. Το χαρτί γίνεται προφανώς με τον ίδιο τρόπο: πρέπει να εμποτίσετε το χαρτί με την υπολογισμένη ποσότητα κανναβινοειδούς σε έναν διαλύτη και να το στεγνώσετε
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Θα μου δείξετε ή θα μου πείτε, δεν ξέρω καν ποιες χημικές ουσίες να χρησιμοποιήσω ή πού να τις βρω. Πάντα τα αγόραζα ήδη έτοιμα.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Μπορώ να παρέχω όλα τα είδη χημικών προϊόντων και ενδιάμεσων προϊόντων και χημικών οργάνων
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Top