• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras προς πώληση;

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ξέρετε πόσο χρειάζεται μόνο για να φτιάξετε 1lt από αυτό το υλικό...

καλύτερες επιλογές αν ψάχνετε για διαδρομή MDMA

αλλά το eBay πουλάει φλοιό ρίζας και τσάι αν δεν είναι για συνθέσεις
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Μπορώ να προμηθεύσω φρέσκο φλοιό ρίζας, αν θέλετε να παίξετε
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Θα μπορούσα επίσης να αποστάξω τον φλοιό με ατμό και να στείλω το υδρόλυμα
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Μπορώ επίσης να προμηθεύσω ριζοβολία από τις βορειοανατολικές ΗΠΑ. Μπορώ ενδεχομένως να την επεξεργαστώ επίσης. Ενημερώστε με.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Εσείς θα έπρεπε να είστε εκεί έξω με τη σάραν σας, να απογυμνώνετε το φλοιό και να τυλίγετε την πληγή. 8% σαφρόλη στο λάδι. Μακάρι να ήξερα κάποιον να πάει να το κάνει, θα μπορούσε να είναι μια καλά αμειβόμενη δουλειά για έναν αποξεστή μερικές μέρες την εβδομάδα.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ίσως θα έπρεπε να πάω να πάρω ένα μάτσο ριζοβότανα, να τα αλέσω σε σκόνη και να σφραγίσω σε κενό αέρος συσκευασίες του κιλού ή κάτι τέτοιο. Θα ήμουν πρόθυμος να το στείλω προκαταβολικά, αν κάποιος ικανός που αποδεικνύει ότι μπορεί να πετύχει, μου στείλει πίσω κάποια MDA/MDMA :]

Έχεις κανένα teks για τη συγκομιδή ή την απόσταξη ή οτιδήποτε άλλο που νομίζεις ότι πρέπει να ξέρω; Το έχω φτιάξει σε τσάι με ρίζα μπύρας μερικές φορές αλλά αυτή είναι περίπου η έκταση της εμπειρίας μου...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Νομίζω ότι το αποστάζετε όπως τη μεθανόλη από ξύλο. μόνο μια ξηρή απόσταξη, μετά μια κλασματική απόσταξη και αυτό είναι όλο. Μιλούν για το φλοιό της ρίζας, αλλά οποιοσδήποτε φλοιός είναι χρήσιμος. Εγώ θα έπαιρνα τον εύκολο φλοιό και αυτό είναι όλο. Μην χάνεις πολύ χρόνο, υπάρχουν περισσότερα δέντρα από χρόνο εδώ γύρω. Το σατανικό περιτύλιγμα είναι μια προσπάθεια να σωθεί το δέντρο...
 
Top