"Νέα φάρμακα" στο δρόμο.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Προέρχομαι από μια χώρα που δεν έχει πλούσια αγορά φαρμάκων. Μονότονη αγορά, speed, κοκαΐνη, χόρτο, mdma. Και σκέφτομαι να φέρω κάποια "νέα" ναρκωτικά για τον κόσμο. Δεν εννοώ καινούργια όπως τα πρόσφατα βρεθέντα και φτιαγμένα ναρκωτικά ή οι συνδυασμοί ναρκωτικών, εννοώ καινούργια όπως δεν ήταν ποτέ στη χονδρική στους δρόμους. Για παράδειγμα, η μεφεδρόνη δεν ήταν ποτέ εδώ. Κανείς δεν την πουλούσε και κανείς δεν είχε μεγάλη ποσότητα για να τη διανείμει, ίσως μόνο μια μικρότερη ποσότητα την οποία θεωρούσε εξωτική και τη χρέωνε πολύ περισσότερο. Αυτό ήταν πριν από μερικά χρόνια και από τότε κανείς δεν την είχε δει ποτέ, πόσο μάλλον να την πουλήσει. Η σκέψη μου ήταν να πάρω για παράδειγμα μεφεδρόνη και να την πουλήσω ακριβότερα από ότι θα έπρεπε γιατί ξέρω ότι ο κόσμος θα φρικάρει με ένα νέο ναρκωτικό στους δρόμους και θα αγοράσει τόνους από αυτό. Αλλά και πάλι δεν ξέρω γιατί είμαι από μια μικρή περιοχή και νομίζω ότι η λέξη μπορεί να διαδοθεί πολύ γρήγορα σε λάθος αυτιά ανθρώπων, στους ομοσπονδιακούς και στον ανταγωνισμό στο δρόμο.
Θα ήθελα πολύ να ακούσω κάποιες σκέψεις!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Γεια σας, εδώ μπορείτε να βρείτε το δρόμο σας προς την κατασκευή της μεφεδρόνης μόνοι σας και να επωφεληθείτε περισσότερο. Αν θέλετε το προϊόν κάποιος θα σας το προσφέρει, αλλά, αν θα πληρώσετε χιλιάδες ανά κιλό και θα ρισκάρετε αρκετά ή αν θα πληρώσετε εκατοντάδες ανά κιλό και δεν θα ανησυχείτε για τον τρόπο με τον οποίο θα φτάσει το πράγμα σε εσάς, εξαρτάται από εσάς. Μπορώ να σας προσφέρω υποστήριξη κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης του καλού σας εαυτού, αν έχετε επίσης την περιέργεια να γίνετε "ο χημικός". Αν το σχέδιό σου είναι να πλουτίσεις θα προτιμούσα να μην βουτήξεις στην ιερή επιστήμη και ίσως να αγοράσεις ήδη φτιαγμένο ό,τι επιθυμείς. Στην υγειά μας!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Αυτό είναι μια πολύ έξυπνη ιδέα, αλλά στην περίπτωσή μου δεν αξίζει τόσο πολύ. Υποθέτω ότι τα αντιδραστήρια και ο εξοπλισμός θα μου κοστίσουν μια περιουσία και με τον προϋπολογισμό μου αυτό δεν είναι πολύ εφικτό. Ίσως θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο αφού γυρίσω μερικές παρτίδες, αλλά δεν θα κοιτάξω τόσο πολύ το μέλλον. Σας ευχαριστώ για τη σκέψη σας και την προσφερόμενη βοήθειά σας!!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Αν τυχαίνει να έχετε έδρα στην ΕΕ (επίσης, αν δεν έχετε έδρα σε μικρότερο βαθμό), μπορεί να είμαι σε θέση να σας υποσχεθώ καλά νέα. Καθώς η ιερή αποστολή μου είναι να διαχωρίσω τελικά τα φάρμακα από τα χρήματα, δεν είμαι τόσο πολύ στο να γίνω πλούσιος, αλλά μάλλον στο αντίθετο. Μπορώ να σας δώσω ελπίδα για όσο διάστημα είστε δίκαιοι, αυτό που χρειάζεστε για να κάνετε τις παρτίδες που απαιτούνται για να μάθετε (σίγουρα δεν θέλετε να σπαταλήσετε ένα κιλό υλικού από ένα ηλίθιο λάθος που επίσης υποσχέθηκε να κάνει τουλάχιστον μια-δυο φορές), οι μάλλον μέτριες παρτίδες είναι αυτό που πρέπει να μάθετε και αυτό που πρέπει να πετύχετε για να πάτε μεγαλύτερα απλά κάντε τα βήματα όχι περισσότερο από τα πόδια σας, καθώς η τεχνογνωσία θα συσσωρευτεί και θα είναι πάντα δική σας. Αν δεν είστε περίεργοι για το ποιο είναι το κέρδος, μπορώ να υποθέσω ότι είτε ανησυχείτε (δεν έχει νόημα) είτε αξίζετε τον εαυτό σας να χρειάζεται πολύ περισσότερα και στη συνέχεια ίσως ηλίθιοι. Κάνοντας δεκάδες γραμμάρια κάθε μέρα πηγαίνει σε εκατοντάδες ανά παρτίδα στην πρώτη σας κλίμακα-up (απλά πάρτε τη συμβουλή μου αξίζετε να αγοράσετε ένα μεγαλύτερο RBF, αυτό είναι) αν όχι απλά ηλίθιο όπως δεν ακούγεται απρόθυμο.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Συμφωνώ με τον Habier. Το χρήμα δεν είναι το κλειδί, αλλά η ανάγκη του.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Αν εστιάσετε στην εκμάθηση 1ης τότε θα σας κοστίσει max 1 ευρώ για να κάνετε 1kg μεπεεδρόνης συμπεριλαμβανομένων των αντιδραστηρίων και των αντιδραστηρίων. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
δεν χρειάζεστε πρόδρομες ουσίες, χρησιμοποιήστε αυτές που ανακάλυψαν έναν τρόπο για να συνθέσουν με αυτόν τον τρόπο knwleedge είναι το κλειδί, εδώ είναι ust επαναλαμβάνω, δεν χρειάζεται να αγοράσετε πρόδρομη ουσία όταν μπορείτε να προετοιμάσετε ότι σε μερικές ώρες από πραγματικά βάση ingridients που coost 5% της πρόδρομης ουσίας - αν τα χρήματα είναι θέμα. σίγουρα είναι καλύτερος τρόπος για να μάθουν ούτως ή άλλως
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
κατανόηση, τότε περισσότερη κατανόηση και περισσότερη κατανόηση είναι το κλειδί. Κάνω κάθε μέρα έρευνα σχετικά με νέα πράγματα, ανακαλύπτω νέα ονόματα ουσιών, τα χαρακτηριστικά τους, και αυτά που είχαν αποκαλυφθεί (από εμένα) πριν από μήνες είναι σίγουρα στο μυαλό μου τώρα, οπότε είναι πάντα καιρός.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Αν προσφέρετε ακόμα ενεργό για να βοηθήσει νέα σε αυτό, θα προτιμώ να το πάρει και να προσπαθήσει να γίνει χημικός με το καλό προϊόν mephedrone 😀💎αν θέλετε να συνεχίσουμε μιλώντας μπορούμε να πάμε σε pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Όσο κι αν σας συμφέρει, χτυπήστε με και μην περιμένετε να ελέγχετε τα μηνύματά μου καθημερινά. Κάθε λίγες ημέρες τείνω να είμαι κοντά σας, όχι περισσότερο από μια εβδομάδα...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έτσι, idk πόσο περισσότερη προσοχή θα λάβετε σε σύγκριση με την πώληση των φαρμάκων που είναι κοινά στην περιοχή σας. Εγώ το κλειδί είναι απλά να μην έχετε τόσες πολλές συμφωνίες πρόσωπο με πρόσωπο. Γνωρίζετε άλλους εμπόρους ναρκωτικών που θα αγόραζαν από εσάς; Απλά να είσαι προσεκτικός. Όταν οι άνθρωποι αντιμετωπίζουν ποινή, τείνουν να σε κυνηγήσουν.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ναι, αυτό ακριβώς σκεφτόμουν. Απλά να πουλάτε σε τοπικούς εμπόρους σε λίγο μεγαλύτερη ποσότητα και να μην έχετε κανένα πρόβλημα. Θα τραβούσα πολλή προσοχή γιατί όπως είπα η περιοχή μου είναι πολύ μικρή, για να μην αναφέρω την πόλη μου, και μια τέτοια έκρηξη θα κατέκλυζε όλη την πόλη. Δεν θα άντεχα πολύ για να είμαι δίκαιος.
Σας ευχαριστώ για τη σκέψη σας!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Δεν είμαι πραγματικά σίγουρος τι είναι καλύτερο, να έχετε πλούσια αγορά ή να μην έχετε :)
Πάρτε την υπόθεση στα χέρια σας, έτσι θα έχετε πλούσια αγορά στα χέρια σας :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Αλλά hoesntly δεν εξαρτάται από pple. Είναι πρεζόνια ή connesseirs;
αν κλαίνε για την ποιότητα κλπ. καλή απόφαση για την εισαγωγή, αλλά αν λένε ότι είναι όλα καλά κλπ., και δεν νοιάζονται για το τι παίρνουν δεν θα είναι άξια, ίσως για κάποια άτομα που εκτιμάτε ότι θα ενδιαφερθούν
imo απλός κανόνας για την αξιολόγηση
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Θα έλεγα ότι πρόκειται για ένα μείγμα και των δύο. Ακόμα σκέφτομαι κάτι τέτοιο. Σας ευχαριστώ για τις σκέψεις σας!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Στη συνέχεια, πιθανώς ο καλύτερος τρόπος είναι να incrashe τιμές για καλύτερο προϊόν, αλλά να έχετε και χειρότερο σε απόθεμα. Πρέπει να προσαρμοστείτε στους πελάτες που έχετε ανάλογα με το πόσο είναι διατεθειμένοι να ξοδέψουν
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Συμφωνώ με το καλό/κακό προϊόν σε απόθεμα. Είχα μια κατάσταση όπου έδινα δωρεάν δείγματα του καλού προϊόντος, αλλά όταν ζητούσαν περισσότερα, τους έδινα το λιγότερο ισχυρό. Το τρελό είναι ότι δεν ζητούν καθόλου την τιμή όταν το προϊόν είναι καλό.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
εδώ τα στατιστικά είναι σαν εθισμένοι απλά δεν λένε τίποτα αρνητικό όταν το καλό επίπεδο του προϊόντος εν τω μεταξύ connesseuirs θα βρουν κάτι που θα μπορούσε να είναι καλύτερο κατά τη γνώμη τους - το πιο αστείο είναι ότι συνήθως sppeak για οπτικά κρύσταλλα haha. ούτως ή άλλως και οι εθισμένοι δεν νοιάζονται, ακόμη και αν ήταν κακό θα πάρουν ούτως ή άλλως
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Με βάση τα θέματά σας, νομίζω ότι οι συμμορίες του δρόμου θα σας βρουν πολύ πιο γρήγορα από τους αστυνομικούς.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ίσως είναι σε κάποιες συμμορίες 😏
 
Top