Question Χρειάζεστε συμβουλές, μόλις ξεκινήσατε. Βιβλία και πράγματα που πρέπει να μάθετε

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Γεια σε όλους.

Τελικά πήρα την απόφασή μου και αποφάσισα να αρχίσω να μαθαίνω χημεία ( το κεφάλι μου ήδη πονάει)

Πήγα και πήρα τα ακόλουθα
1) οργανική χημεία ως δεύτερη γλώσσα (και οι 4 εκδόσεις).
2) τεχνικές για το εργαστήριο οργανικής χημείας
3) udemy και άλλες διάφορες διαδικτυακές διδασκαλίες

Τώρα ο τελικός μου στόχος σε όλα αυτά είναι να φτιάξω τα δικά μου δραστικά συστατικά για δισκία
Όπως δεξτροαμφεταμίνη, οξυκωδόνη, υδροκωδόνη και μερικά άλλα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.

Πιστεύω ότι οι πελάτες πρέπει να παίρνουν ακριβώς αυτό που παραγγέλνουν για τον εαυτό τους.

Αν αυτό δεν πετύχει, σκέφτομαι να επιστρέψω στο κολέγιο για φαρμακευτικές επιστήμες.

Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

Προσπαθώ να εξορθολογήσω την εκπαίδευσή μου, οπότε οποιαδήποτε θέματα ή τεχνικές που πρέπει να εμπεδώσω στον εγκέφαλό μου θα ήταν μεγάλη βοήθεια.

Σας ευχαριστώ που αφιερώνετε χρόνο από την πολυάσχολη ζωή σας για να με βοηθήσετε.

Υ.Γ. Δεν με πειράζει να κάνω έρευνα και είμαι έτοιμος να βάλω δουλειά. Έτσι, ίσως ένας σύνδεσμος ή άλλα βιβλία που θα βοηθήσουν παρακαλώ ενημερώστε με.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ξέρω ότι αυτό είναι περιττό και έχετε ήδη απαριθμήσει online διδασκαλία, αλλά im μόλις αρχίζω πάρα πολύ και ιστοσελίδες όπως psychonautwiki, το vespiary, και safrole είναι σωτήρες ζωής 😅😅

στην πραγματικότητα βρήκα safrole από τον κατάλογο συνδέσμων στο ίδιο το bb έτσι σας προτείνω να δείτε τι άλλο έχουν. επίσης πάντα ελέγξτε τα υλικά αναφοράς σε ιστοσελίδες bc συχνά σας οδηγούν σε καλύτερα μέρη!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Όσο περισσότεροι τρόποι μάθησης τόσο το καλύτερο. Έχω εγγραφεί για φροντιστήριο ώστε να μπορώ να μαθαίνω με το δικό μου ρυθμό (έχουν τα δικά τους προγράμματα μελέτης). Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας.
 
Top